زامبی تبانی? کلینتون از شهر منی پاش آخرین ‘روسیه دخالت’ گزارش تجمع نیروهای نظامی به دلیل این کار را به خوبی در سال 2016

هیلاری کلینتون کشف و ضبط شده است پس از آخرین ادعا می کنند که روسیه ‘دخالت’ در سال 2020 انتخابات به تمدید او حمله کرد و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حالی که فقدان شواهد کست حتی مبهم گزارش به شک.

کلینتون در جمع یک “من به شما گفته تا’ در پاسخ به ان بی سی خبرنگار صدای جیر جیر نشان می دهد مغلوب ساختن پیشی جستن به حال به شدت می خواستم به نگه داشتن آخرین قسط بی پایان ‘روسیه دخالت’ soap opera تحت کاری ادامه داده اند. متهم جمهور “گرفتن کمک روسیه برای خود” او ترغیب پیروان خود را به نگه داشتن “پوتین عروسک خیمه شب بازی” از تامین امنیت دور دوم.

او می داند که او نمی تواند برنده بدون” روسیه کمک وزیر سابق امور خارجه snarked, lapsing به آشنا خودداری او آواز – تنها با چند وقفه – از دست دادن 2016 انتخابات.

مدیر اطلاعات ملی جوزف مگوایر را گزارش دادهایم خانه در اتهام “دخالت روسیه تهدید” در هفته گذشته حصول اطمینان از تمام جهان آگاه بود که ” روسیه تبانی بود پشت در منو برای سال 2020 است. تهمت بود گفت: به فرستاده اند مگوایر بسته بندی بیش از بی عقلی خشمگین است که دشمنان خود را در خانه, تازه کردن (و تلخ توسط) خود را botched استیضاح می استفاده از آن را در برابر او.

کلینتون به مخالفان در رسانه های اجتماعی شد و سریع به مسخره به او “روز موش خرمای کوهی امریکا’-مانند reliving از انتخابات 2016. “آیا کسی می تواند تماس های یک روانی, بهداشت حرفه ای برای او ؟ ” یکی تویتر شوخی.

دیگران اشاره کرد هر تعداد از دلایل روسیه ممکن است می خواهم یکی دیگر از چهار سال از مغلوب ساختن پیشی جستن.

اما کلینتون طرفداران نیز در نیروی مشتاقانه ستون با تئوری های توطئه است.

تلاش برای رسیدن به پایین دقیقا آنچه در آن ادعا شد که روس ها بودند در واقع به کمک مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2020 آمده اند خالی است. CBS خبرنگار کاترین Herridge گفت: ODNI مقامات که در جریان خانه در اتهام دخالت نداشت “سیگنال های اطلاعاتی” و یا هر ملموس مواد برای ارائه به عنوان مدرک. پاسخ بیش از یک کمی redolent از “17 سازمان های اطلاعاتی” – که بدل به سه, شد و سپس دست برداشت عوامل از سه بود که اصرار داشت با استناد به اطلاعات طبقه بندی شده عمومی به سادگی نیست مجاز به دیدن که آنها تا به حال اثبات کرملین به کارگردانی تاثیر مبارزات انتخاباتی مداخله از طرف مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات 2016. این طبقه بندی نشده بخش از گزارش خود – که شامل یک بحث طولانی RT برنامه های بلند کردن هوا هم الهام بخش اعتماد به نفس ،

شاید داشتن آموخته های خود درس هوش مقامات صحبت کردن با نیویورک تایمز ادعا کرد که روس ها نبودند انجام تمام نفوذ خود را در این زمان – به جای آنها conning ساده لوح آمریکایی ها به تکرار خود صحبت امتیاز. “تضعیف اعتماد به نفس در سیستم انتخابات آمریکا” (و نه دقیقا علم موشک پس از آیووا قفقاز و 2016 به طور کلی) و “کاشت شک بیش نزدیک انتخابات و بازگو” خواهد بود دو مرده جالب بود که این برخورد با یک قربانی نفوذ روسیه عملیات, مقامات گفت.

همچنین در rt.com Russiagate گرداند: MSM & #مقاومت خوشوقتی بهره برداری از شواهد-رایگان NYT ادعای مسکو ‘کمک به مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2020’

در حالی که کلینتون به طور رسمی در حال اجرا برای رئیس جمهور در سال 2020 او کاهش یافته است و تعداد بی شماری از نکات است که او “هرگز نمی گویم هرگز” و حضور او شایعه شده در حاشیه چندین دموکراتیک نامزدهای مبارزات. ممکن است معاون رئیس جمهور با اجرای میلیاردر سابق و شهردار نیویورک مایک بلومبرگ بود را رسما تکذیب کرد.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de