زین الدین را ذن در مقابل پپ کمال گرا: رونالدو در برابر زیدان یکی از بزرگ مدیریتی فرهنگ و درگیری های زمان ما

زین الدین زیدان اصرار داشت این هفته که رئال مادرید در لیگ قهرمانان گذشته 16 کراوات در برابر منچستر سیتی بود که در مورد مراتب بیشتر از فقط او را سوراخ سوراخ شدن عقل خود را در برابر پپ گواردیولا برای اولین بار در ستاره شرق.

“این رئال مادرید در مقابل منچستر سیتی وجود دارد هیچ چیز در مورد رونالدو vs Zidane,” فرانسوی گفت: همراه مطبوعاتی در برنابئو در روز سه شنبه.

او راست البته: هر کدام از تیم پیشرفت به یک چهارم نهایی خواهد بود تصمیم گرفت به همان اندازه مردان روی زمین آن را به عنوان کسانی که در اطراف زمین فوتبال.

اما در حالی که زیدان پخش کردن هر مفهوم مستقیم آزمون تاکتیکی nous با رونالدو و رئال مادرید برابر منچستر سیتی با اینحال ارائه می دهد جذاب مسابقه بین دو تا شدید متفاوت و در عین حال چشمگیری مربیگری موفق در اين زمينه است.

گواردیولا های بی امان بی قرار, مدیر جعلی در عبور وسواس مدرسه بارسلونا در دیدار زیدان: مردی که بی بند و مداخله رویکرد به طور فزاینده ای به نظر می رسد مانند یک موردی در میکرو موفق, مدرن بازی.

به عنوان یک مربیگری فرهنگ برخورد آنها به ندرت می آیند جذاب تر از این است.

گواردیولا معروف در زمان tiki-taka اختیار مبتنی بر فوتبال به ارتفاعات جدید در طول دوران طلایی در بارسلونا, برنده عنوان پس از عنوان به عنوان او گذاشته تاکتیکی طرح که به تعریف یک فوتبال عصر.

پپ کمال است نه کوتاه آمد پس اول به دنبال تبدیل بایرن مونیخ در امتداد همان خطوط و در حال حاضر مندی شدید خود را با نام تجاری از فوتبال در منچستر سیتی.

این رویکردی است که در خدمت او به خوبی در دو فصل گذشته در انگلستان به عنوان شهر برنده back-to-back عناوین اما کمتر به این کمپین به عنوان آنها به دنبال به پل شکاف به لیورپول در بالای جدول.

در واقع گواردیولا به سعی و آزمایش بسیاری از تشکل و ترکیب این فصل است که وجود داشته است rumblings از نارضایتی در میان شهر بازیکنان در حالت ثابت و شار.

اما این است که گواردیولا برای شما: یک مرد به ندرت در حالت استراحت مغز خود را برای همیشه لطفا برای تبدیل بیش از تشکل های سناریوهای تاکتیکی و ترفند.

گواردیولا را micromanagement گسترش به حدی است که به عنوان معروف خود پس از بازی درگیری با ساوتهمپتون را ناتان ردموند در سال 2017 را نشان می دهد – او حتی در آن طول می کشد بر خود بگویید مخالفت با بازیکنان چگونه او می خواهد آنها را به بازی بازی.

در مقابل زیدان به سختی می تواند متفاوت تر. شما خواهد بود به ندرت چنین انیمیشن توسعه یافته به خود بازیکنان اجازه دهید به تنهایی مخالفان.

است که می گویند زیدان است که تمام شیرینی و نور (به یاد داشته باشید که معروف فینال جام جهانی headbutt) اما به عنوان یک مربی بیشتر از او ذن انسان.

در نخستین مدیریتی املا در برنابئو زیدان led رئال مادرید به سه لیگ قهرمانان عناوین در چرخش و همه بدون مشهود رویکرد تاکتیکی خود تماس بگیرید.

او برگ های زیادی از زمین آموزش کار خود را به دستیار دیوید Bettoni. به جای زیدان متخصص در مدیریت به جای ویژگی های ترفند.

اول خود را از روی لئامت دادن در واقعی که برای او کنده یک تست نشده مدیر از رده های پایین تر مانند گواردیولا در بارسلونا مشخص شد توانایی قابل توجه به عنوان یک Galactico نجوا برای امثال کریستیانو رونالدو و لوکا مودریچ.

مصاحبه اخیر محصور رویکرد خود را کاملا.

“من یک نوع متفاوت از مربی یک نوع غیر معمول از مربی من فکر می کنم… من هرگز می خواهم با رونالدو یا مودریچ چگونه به توپ” زیدان گفت.

“آنچه من در مورد آن را به کمک به آنها را به فکر می کنم متفاوت است. هیچ مربی که می آید می تواند به بهبود مهارت های بازیکنان مثل رونالدو و مودریچ.

“اما همه چیز که می رود با آن همه چیز می رود که با به اشتراک گذاری و کار گروهی فکر می کنیم و به این ترتیب به جای این که راه و نشان دادن آنها چگونه به انجام این کار است که آنچه من می خواستم برای انجام.

“من می خواستم به آنها نشان می دهد آنها بیش از فوتبالیست… اکثر مردم می خواهم برای بهبود هر بازیکن است. این چیزی است که من در مورد. من می خواستم به نفع خود با قهرمان, بازیکنان, اما نشان می دهد وجود دارد راه های دیگر از برنده شدن است.”

‘یکی دیگر از راه های برنده’ نیز اتفاق می افتد به معروف بیوگرافی گواردیولا اسپانیایی sportswriter Guillem Balague; اما در حالی که گواردیولا می دهد مردان خود را تنگ تاکتیکی masterplan, زیدان را به آنها می دهد tabula rasa که در آن به بیان خود استعداد coaxing به جای cajoling.

رفتن به بارسا و پا برای اولین بار در مادرید نه از رونالدو یا زیدان یک نقطه برای اثبات داشتن در حال حاضر شده است از بالا به پانتئون اروپا مربیگری نوابغ از طریق دستاوردهای خود را تا کنون.

اما کراوات با این وجود می آید در یک منحصر به فرد به چالش کشیدن زمان برای هر دو.

واقعی به تازگی از دست داده متعالی در لالیگا عنوان مسابقه لغزش تا برای دومین بازی پی در پی پس از رفتن بدون شکست از اکتبر.

آن است که یک برنامه به طور بالقوه نجومی-تعریف هفته برای آنها را به عنوان آنها میزبان منچستر سیتی روز چهارشنبه و پس از دیدن دیدار بارسلونا در کلاسیکو در روز یکشنبه.

زمانی که زیدان, 47, بازگشت به عنوان مدیر واقعی تقریبا یک سال پیش — فقط نه ماه پس از sensationally ترک – او می دانست که او تا به حال یک بازسازی کنند.

و در عین حال در بسیاری از محافظه کاری خود را – و مسلما عدم وجود گزینه های – دیده است او را با چوب بسیاری از بازیکنان بودند که در هسته خود را نهایی لیگ قهرمانان اروپا سه برابر برندگان. راموس Varane, مارسلو مودریچ, کاسمیرو, کاسیاس, بنزما – همه هنوز هم بازیکنان کلیدی برای فرانسوی.

رونالدو, 49 نیز وارد بازی روز چهارشنبه در unfamiliarly سفت آبهای انتهایی در پی لیورپول در خانه مقابل اما همچنین فکر دو سال در لیگ قهرمانان ممنوعیت صادره توسط یوفا بیش از اتهام مالی Fair Play نقض.

هر دو این عوامل اضافه خواهد شد انگیزه ای برای رونالدو و شهرستان و ناامیدی را به نفع خود در لیگ قهرمانان اروپا در این فصل – یک جایزه است که تا کنون بازداشته و آنها را در سن خود را از داخلی تسلط.

آنها را سر به کراوات به عنوان مورد علاقه های شما با توجه به حضور بازیکنان در کوین ده بروین و نیمه که در نخست خود را. واقعی, در ضمن باید تا حدودی کم رنگ کهکشان ستاره و همچنین آسیب به ادن هازارد که حکومت بلژیک جناح از هر دو پا.

اما در حالی که زیدان اصرار دارند که این بازیکنان که تمرکز باید در یک نگاه در اطراف زمین فوتبال را نشان می دهد به هیچ وجه کمتر جذاب battle – یک بین دو بسیار موفق مدیران اما کاملا متفاوت اند.

توسط لیام تایلر

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de