Salman ممنوع از توییتر پس از BuzzFeed متهم آن را از coronavirus توطئه و ‘doxxing’ یک دانشمند چینی

محبوب وبلاگ اخبار ZeroHedge متوقف شده است از توییتر. در حالی که هیچ دلیلی داده شد خود را به آخرین صدای جیر جیر با اشاره به حدس و گمان coronavirus می تواند یک bioweapon و BuzzFeed تا به حال فقط متهم آنها را از doxxing.

سایت آخرین توییت قبل از تعلیق اشاره شده یک مقاله توسط دانشمندان هند با اشاره به شباهت غیر طبیعی بین 2019-nCoV ویروس HIV که اینترنت محقق کریستوفر تورس لوگو به عنوان “تئوری های توطئه ادعا که 2019-nCoV است bioweapon.”

توییتر نیست اظهار نظر در مورد دلایل تعلیق یا ممنوعیت هر گونه حساب خاص ترک ZeroHedge را 673,000 یا پس پیروان در تاریکی در بعد از ظهر جمعه تا زمانی که سایت خود را گفت: آن را دریافت آن را متوجه شده بودند درگیر در “سوء استفاده یا آزار و اذیت.”

حدود دو ساعت قبل از تعلیق BuzzFeed منتشر شده یک داستان متهم Salman – که در آن اشاره به عنوان “محبوب pro-مغلوب ساختن پیشی جستن سایت” – از افشای اطلاعات شخصی از یک دانشمند از ووهان چین و “دروغ متهم آنها را از ایجاد coronavirus به عنوان یک bioweapon.”

انتشار اطلاعات شخصی و یا doxxing خواهد بود نقض توییتر قوانین. اما BuzzFeed داستان وانمود به شناسایی نام مالک از ZeroHedge که می نویسد مستعار Tyler Durden.

BuzzFeed خشم بود توسط “شایعه و دروغ” گفته می شود تحت فشار قرار دادند توسط Salman در مورد ریشه ها و ویژگی های کروناویروس که باعث عفونت دستگاه تنفسی است که تا کنون بیمار تقریبا 10 ، 000 نفر در سراسر جهان کشته و بیش از 200 نفر – عمدتا در چین است.

اولین بیمار گزارش شده در شهر ووهان در استان هبی فقط یک ماه پیش. که اعلام کرده است یک اورژانس بهداشت جهانی با توجه به گسترش سریع ویروس.

Salman در تازه ترین مقاله شامل توییت از چند تن از دانشمندان بودند که احساس خطر قبل از انتشار مقاله نوشته شده توسط یک تیم از هند virologists توجه به “غیر طبیعی شباهت” بین 2019-nCoV و HIV-1 و پیدا کردن آن را “بعید است اتفاقی.”

اظهار نظر در تعلیق, Salman تعجب “ما پس از آن به درک که ما در حال حاضر رسیده نقطه صرف جمع آوری اطلاعات است که همکاران ما در رسانه ها ممکن است بخواهید به در نهایت به عنوان هزاران نفر از مردم مبتلا هستند و روزانه توسط Coronavirus در حال حاضر مترادف با “سوء استفاده و آزار و اذیت’? با توجه به توییتر و قطعا رقبای ما در رسانه ها پاسخ مثبت است.”

BuzzFeed معروف منتشر شده با نام “استیل پرونده’ در ژانویه 2017 این ادعا که روسیه سرویس های اطلاعاتی تا به حال به خطر انداختن مواد در رئیس جمهور منتخب دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از جمله تصویری از او cavorting با ادرار روسپی در یک هتل مسکو. هیچ یک از ادعاهای از پرونده های وارد شده توسط یک خبرنگار مستقل جاسوس انگلیس در کمیسیون از کمیته ملی حزب دموکرات تا کنون تائید کرد.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im