در حالی که Elon Musk پیشرفت خود پایداری را در دستور کار خود ‘محیط زیست’ سرمایه گذاری تسلا دستمزد – و برنده یک نبرد قانونی با محلی که در مخالفت با تسطیح یک جنگل کاج به احداث این شرکت غول کارخانه.

هجوم اعتراضات در میان مردم محلی و یک درخواست زیست گروه یک دادگاه محلی به چراغ سبز به ایلان Gigafactory 4 ساخت و ساز در وسط یک بی سر و صدا جنگل در Gruenheide شهرداری – محل که از قضا اتحاد کلمه “سبز” در نام خود را اگر ترجمه از آلمانی است.

1

حکم به نفع تسلا غرق یک طرح دعوی در دادگاه توسط دو محلی محیط زیست گروه مدعی است که قطع درختان اشغال تقریبا 92 هکتار (227 هکتار) می تواند منجر به جنگل زدایی و خروج از حیات وحش است. توضیح حکم دادگاه گفت: این دولت محیط زیست سازمان پیدا نکردم هیچ دلیلی برای متوقف کردن کارخانه ساخت و ساز.

مشک بارها و بارها اصرار داشت که خودروهای برقی آینده از سوخت فسیلی رایگان حمل و نقل بار گفتن که تسلا اساسی”خوب” پیشرفت “ظهور پایدار حمل و نقل و تولید انرژی.”

اما درست جنگل در Gruenheide به خاطر آینده ای سبز نمی نشستن به خصوص به خوبی با مردم محلی. ماه گذشته تقریبا 200 نفر تحصن کردند و خواستار آن شدند که طرح ساخت و ساز شود. خود را نگرانی اصلی این بود که ساخت اتاق برای Gigafactory خواهد به نوبه خود شاعرانه محله به یک خروش, کثیف, منطقه صنعتی است.

دیگران از این خبر استقبال معنی بیشتر شغل برای جوانان محلی – و همچنین درجه یک تکنولوژی در آینده به این منطقه است. آلمانی محیط زیست در بخش خود می گویند که این کارخانه می تواند ایجاد مشکلات با تامین آب آشامیدنی و دفع آب.

به نام گیگا برلین یا Gigafactory 4 آن آماده است برای تبدیل شدن به خودروساز اول کارخانه در اروپا. تعدادی از کشورهای اروپایی از جمله فنلاند, هلند, لهستان و لیتوانی – رقابت برای میزبانی آن از آلمان انتخاب شد با توجه به مشک به دلیل مهندسی دلاوری.

این گیاه را جمع آوری تسلا مدل 3 و مدل Y همچنین تولید باتری powertrains صندلی و باطری به طور موثر تبدیل شدن به یک چرخه سازمانی. در حال حاضر گیگا برلین است که انتظار می رود به آنلاین در سال 2021 با هدف تولید 150,000 خودرو در هر سال است.

همچنین در rt.com Teslas ممکن است تولید به عنوان مقدار CO2 به عنوان بنزین اتومبیل

اگر دوست دارید این داستان به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im