Zabeast است: روسیه UFC ورزشکار پروزن مورد علاقه Zabit Magomedsharipov سیگنال اوت هشت ضلعی بازگشت

UFC ورزشکار پروزن احساس Zabit Magomedsharipov می گوید او را پشت در UFC هشت ضلعی در ماه اوت به عنوان Dagestani بومی در ادامه به طرح یک دوره نسبت به مسابقات قهرمانی جهان.

Magomedsharipov نوشته شده کامل 6-0 رکورد به این نقطه در UFC حرفه ای با دو اخیر برنده – در برابر جرمی Stephens و کالوین Kattar – به نمایندگی از یک چشم انداز مثبت قابل توجهی در رقابت است.

همچنین در rt.com ‘آنها را باور نمی کند من یک ورزشکار’: Zabit مذاکرات MMA اولین داغستان & محبوبیت

هر یک از این آزمون ها تصویب شد, نشان می دهد که 29 ساله است و آماده خود را برای آغاز حمله به این ورزشکار پروزن نخبگان.

و با توجه به یک Instagram پست او صادر شده در روز یکشنبه آن را نمی ممکن است قبل از ما می بینیم Zabit داخل قفس یک بار دیگر.

بازگشت در ماه اوت صرفه جویی در قدرت خود را, من به حمایت شما نیاز دارند” این جنگنده شناخته شده به عنوان ‘Zabeast’ نوشت: در روسی.

Magomedsharipov شکست نخورده اجرا از طریق UFC را 145lb برابر دیده است او افزایش به شماره 3 در مقام ورزشکار پروزن رتبه بندی که در آن او نشسته پشت برایان ارتگا حداکثر هالووی و قهرمان الکساندر Volkanovski.

البته وجود دارد بسیاری به تصمیم قبل از Zabit بازده به عمل است. با مقدمه ای از حوادث زندگی می کنند در UFC Apex تسهیلات در این آخر هفته و قریب الوقوع رول از دانا سفید ‘مبارزه در جزیره’ پروژه UFC آینده برنامه باقی می ماند نهفته مداوم coronavirus بیماری همه گیر.

حتی اگر محدودیتهای سفر به ایالات متحده باقی می ماند و این احتمال وجود دارد که روسیه جنگنده می تواند رقابت در اسرار آمیز “مبارزه با جزیره’ که حتی مکان عمومی نشده است نشان داد به رسانه ها.

همچنین در rt.com Zabit Magomedsharipov می گوید او را خوشحال ورزشکار پروزن اما را به حرکت به بالا بسیار سبک وزن و به صورت Conor McGregor (تصویری)

همانطور که برای حریف Magomedsharipov می یابد خود را در یک موقعیت که در آن یک برنده – به خصوص قابل توجه یک درآمد می تواند او را به ضرب گلوله در UFC طلا به او اشتیاق. و وجود دارد این است که یک لیست کوتاه از مبارزان در رتبه بندی قادر بودن که مهم ‘W’ که او نیاز خود را ضبط.

زمان به گام تا آقایان هالووی و ارتگا?

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>