‘شما در حال فروش به MMA’: UFC ستاره lashes out at همکار جنگنده Loureda بیش از ‘رقص’ ویدئوها

UFC خروس وزن میسی Chiasson را متهم همکار جنگنده والری Loureda “فروش جنسیت, نیست, MMA” به عنوان جفت درگیری بیش از ایده ها از “زنانگی” پس از Loureda ارسال شده در نشاط کلیپ رقص در حساب های رسانه های اجتماعی.

Bellator او Loureda, 21, برداشت تا دو برد از دو نرم افزار حرفه ای حملات به تاریخ اما دارای یک رشد آنلاین زیر که مخالف او نوپای وضعیت به عنوان یک جنگنده.

که ریشه در هیچ بخش کوچکی از جریان ثابت از چادری تصاویر و Infinite رقص کلیپ که فلوریدا جنگنده سهام با بیش از 230,000 Instagram followers.

این بود که آخرین آن نوشته شده این هفته – که ویژگی های Loureda در آموزش رقص در جلوی دوربین – که موجب واکنش خشم از UFC ستاره Chiasson.

اشتراک گذاری کلیپ در توییتر, جنگنده های آمریکا نوشت: “Lol I f*cking نمی تواند دیگر.

“این است پیام ما می خواهیم به ادامه انتقال نه تنها رهبران آینده ما اما به نفرت انگیز در حال حاضر misogynistic دیدن اینجا.

“ما در اینجا به مبارزه و نقش مدل و یا ما در اینجا برای نر پیروان و نوار teases. #bringwmmaback”

که باعث عقب و جلو با Loureda که متهم 28 ساله Chiasson از “تناقض خودش را” بیش از پیام او از زن توانمند سازی.

اما Chiasson – که می ایستد 6-1 در نرم افزار حرفه ای (از جمله 4-1 در UFC) – ایستاده شرکت ادعا که Loureda شد “به تصویر کشیدن پیام اشتباه برای افرادی که به تماشای این ورزش است.”

Loureda سپس بازگشت و آتش با این پیام که “شما می توانید قوی زنانه و سکسی و هنوز هم بد b*tch در صنعت تحت سلطه مرد.”

Chiasson سوال که منطق هر چند این ادعا که Loureda شد “فروش جنس نیست MMA.”

طولانی تف ادامه با جفت برخورد بیش از تفسیرهای “زنانگی است.”

تبادل انجام داد اما در نهایت در بیشتر آشتی جویانه توجه داشته باشید که هر دو از مبارزان آرزو هر یک شانس دیگر در حملات بعدی خود را.

تکواندو متخصص Loureda شده است از عمل پس از ماه ژوئن گذشته زمانی که او را شکست داد Larkyn Dasch در Bellator 222.

او در زمان 11 هفته وقفه از آموزش در سال گذشته به نظر می رسد در تلویزیون واقعیت نشان می دهد “Exatlon Estados Unidos’, است که پخش آمریکایی اسپانیایی زبان شبکه Telemundo و ویژگی های ورزشکاران مشهور و مردم هر روز رقابت در یک سری از چالش است.

جوانه زدن او ستاره شد و با توجه به باز گشت در Bellator 238 در ماه ژانویه بود اما مجبور به عقب نشینی به دلیل مصدومیت.

همچنین در rt.com ‘طبیعی ترین بدن یک زن می تواند داشته باشد’: Bellator کودک Loureda می خندد خاموش ‘ایمپلنت’ comment (عکس)

UFC fighter Chiasson نیست تنها یکی به توجه داشته باشید از Loureda های اخیر رقص کلیپ UFC دو وزن زنان قهرمان آماندا Nunes مشترک یک کلیپ طنز از خودش تقلید رقص اگر چه به خود جلب کرد که تا حدودی دوستانه ارز با Loureda.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de