“شما خوش شانس هستید ما در ESPN!’ گیلبرت سوختگی ضربه دمیان مایا در UFC برازیلیا و سپس تماس را Colby کاوینگتن (تصویری)

برزیلی, سبک وزن مدعی گیلبرت سوختگی تحویل یک بیانیه به عنوان او به پایان رسید برزیل جانباز دمیان مایا ساخته شده و سپس بیشتر وقت خود را در میکروفون برای تماس جنجالی موقت سابق, قهرمان Colby Covington.

Jiu-jitsu آس برنز خود را نشان داد دست و پنجه نرم لغو احکام صادره ی او به عنوان ماهرانه اجتناب مشکل بر روی حصیر برابر با اشاره همکار grappler مایع قبل از برگشت به پا خود را و رها کردن او با یک رعد و برق سریع منجر قلاب به سمت چپ.

سوختگی ایستاده بود با اسلحه خود را مطرح وضوح امیدوار داور خواهد گام در پایان این جلسه اما به مبارزه ادامه می سوزد رفت و به حصیر و تحویل یک مجموعه از hammerfists به زور توقف پس از فقط دو دقیقه و 34 ثانیه از باز گرد.

پس از برجسته حلقه, برنده, برنز, پس از آن تحویل داده شده قابل توجه callout در پست خود-مبارزه با چت Michael Bisping.

خیره به لنز دوربین می سوزد و فریاد زد: “من بعدی! Colby کاوینگتن! شما در اینجا آمد شما صحبت بسیار sh*t. در حال حاضر شما باید ببینید من است.

“میخوای ببینید من میخوام … شما ضرب و شتم ، شما خوش شانس هستید ما در ESPN! من میخوام شما!”

برنز موفق به نگه داشتن درب ظرف را در خشم خود اما خود پیام بسیار روشن است. او می خواهد, Covington, و او می خواهد او را به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

با ادامه شیوع کروناویروس باعث ویران کردن با تقویم ورزشی, “Durinho” ممکن است به بیمار اما پس از یک عملکرد و یک callout است که UFC matchmakers فقط ممکن است تحت تاثیر قرار شده است به اندازه کافی به آرزوی خود یک واقعیت است.

همچنین در rt.com مبارزه با یک نبرد از دست دادن: UFC را معاندت در صورت coronavirus است که هر دو بیهوده و خطرناک

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de