‘سفید خود را امتیاز حماسی است’: طرفداران وحشی ستاره تنیس جان ایسنر پس از مغلوب ساختن پیشی جستن-حمایت از آس برچسب معترضان احساساتی بازنده’

جان ایسنر را برانگیخته تلخ ردیف با طرفداران پس از اصرار پلیس برای دستگیری مردم معترض بیش از مرگ جورج فلوید در ما شوی جمعیت در نزدیکی کاخ سفید “آنارشیست بازنده” که “کاملا احساساتی است.”

غول سابق گرند اسلم نیمه نهایی شناخته شده خود را برای ماراتن مسابقات و 6ft10 قاب شد خشم توسط فیلم از یک گزارش خبری است که به نظر می رسد برای نشان دادن پلیس اجازه خاموش کردن گاز اشک آور و اسپری فلفل در سنت جان کلیسای اسقفی در تلاش برای سرکوب تظاهرات.

مدت کوتاهی پس از آن رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن راه می رفت در سراسر خیابان را به کلیسا که در آن سران دولت را پرستش برای تقریبا 200 سال به مطرح برای عکاسان در حالی که نگه داشتن یک کتاب مقدس در حرکت بود که بعد به شدت محکوم کرد توسط رهبران مذهبی.

“این کاملا احساساتی” در پاسخ ایسنر به صحنه های جمعیت نیز دوست توییتهایی گزارش که UFC قهرمان Jon Jones NBA و ستاره JR Smith درگیر شده بود در درگیری با معترضان. “دستگیری این آنارشیست بازنده است.”

بحث افزایش اعتراضات پس از مرگ جورج فلوید در دست پلیس ایسنر پاسخ به خشم طرفداران بودند به عنوان انسانهایی که خود را به معروف صاعقه وار خدمت می کنند. “چرا شما بیشتر در مورد این عصبانی – نفرت انگیز عمل می کنند که من به عنوان یک مسیحی نفرت به عنوان به خوبی – از سیاه و سفید زندگی می کند گرفته میشه؟” خواست یکی.

“این فقط در مورد جورج Floyd این مورد سال ها و سال ها از نژادپرستی سیستماتیک است که جان مردان سیاه نامتناسب.”

جهان شماره 21 شات برگشت: “شما آن را همه در اشتباه است. من عصبانی هستم که این شورش ها dishonoring آن مردان و زنان و مردان قبل از آنها را که قربانی شده اند افتضاح خشونت. نباید که سخت به درک.”

یک حامی گفت که آنها تا به حال شده است وحشت زده توسط ایسنر رفتار در توییتر با وجود “idolizing” در تگزاس از سن جوان است. “از دیدن شما مورد علاقه توییت شما و می گویند چیزهایی که شما باید کاملا نفرت انگیز و نگران کننده” آنها اضافه شده است.

ایسنر پاسخ اصرار دارد که او تنها محکوم شورش و غارت. “چه اتفاقی افتاد در جورجیا و مینه سوتا یک لکه عظیم در کشور بزرگ ما,” او استدلال کرد. “این غیر قابل درک است. من از شما به عنوان یک فن.”

35 ساله نیز با انتقاد از “موضع جسورانه” از یک مخاطب که به او گفت که مشاهدات خود را “خواستار مرگ”تکرار تهمت که ضد فاشیستی گروه Antifa تروریست هستند ادعا کرد برخی از معترضین “می توانم به شما بگویم جورج فلوید نام” و گفت: یک دیدگاه به “سر خود را از یک***.”

در حالی که برخی از حامیان خود را ارائه حمایت به ایسنر دیگران با اشاره به داغدار اظهارات اسقفی اسقف واشنگتن که اعلام شده او را تحقیر در استفاده از این کلیسا به عنوان یک “prop” با مغلوب ساختن پیشی جستن و گفت: پیام بود که “تضاد به تعالیم عیسی مسیح است.”

ایسنر کلمات تکرار سخنان خود در khezri, NFL, ستاره که باعث جنجال با انتخاب پیام تسلیت صافی گلپایگانی به یک قبل از مسابقه تفسیر از سرود ملی به عنوان اعتراض درمان مردم رنگ در ایالات متحده در سال 2016.

همچنین در rt.com ضعیف و بی معنی’: تایگر وودز انتقاد برای هدف پیام در اعتراض به جای پلیس در میان جورج فلوید تظاهرات

“من فکر کردم که من آن را از او” او در آن زمان گفت. “علت او برای رفتن خوب من. او می تواند برخی از راه های دیگر برای ارائه صدای او وجود دارد. بسیاری از بازیکنان NBA آن را انجام داده اند و خوب در آنها است.”

Ismer به نظر می رسید برای نشان دادن حمایت برای مغلوب ساختن پیشی جستن در یک کنفرانس مطبوعاتی در ویمبلدون سال 2018 زمانی که او را تهدید به شکستن رکورد خود را با در نظر گرفتن بخشی در دوم-طولانی ترین مسابقه در تاریخ مسابقات خود را در طول ماموت در مرحله نیمه نهایی شکست به کوین اندرسون.

“من دوست دارم به تهمت بیا من,” او گفت در راه خود را به از دست رفته نهایی از طریق یک 26-24 ست پنجم شکست. “این عالی خواهد بود. شاید من صدای جیر جیر در او اگر من [در رسیدن به نیمه نهایی]. من می دانم که بسیاری از مردم نمی خواهم که. اما من اهمیتی نمی دهند.”

همچنین در rt.com “این همان چیزی است که یک رهبر به نظر می رسد مانند: NBA ستاره بن سیمونز انتقاد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان ‘بزدل’ پس از ‘پیام های نفرت’

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de