‘شما می شود یک احمق را به مبارزه با مک گرگور’: UFC ورزشکار پروزن پادشاه Volkanovski می خواهد مبارزه با جزیره مرحله نهایی مسابقات با Irishman

UFC ورزشکار پروزن قهرمان الکساندر Volkanovski تبدیل شده است و آخرین انسان به دنبال سودآور مرحله نهایی مسابقات با بدنام Irishman Conor McGregor, با استرالیا خواستار رقیب خود را برای یک مسابقه در افسانه ‘مبارزه در جزیره’.

Volkanovski بود که تاج قهرمان ورزشکار پروزن در ماه دسامبر پس از unseating دیرین حاکم حداکثر هالووی گفت: لذت بردن از چشم انداز یک جلسه با مک گرگور در این جزیره ناشناس محل که در آن UFC رئیس دانا سفید می گوید او را نگه دارید و یک سری از حوادث در ماه های ژوئن و ژوئیه.

“چه کسی نمی خواهد که مبارزه [در برابر McGregor]?” Volkanovski گفت: استرالیا 7 اخبار.

“شما خواهد بود مطلق احمق نیست که مبارزه با McGregor. نام او همیشه برای رفتن به ذکر است که این ورزشکار پروزن رتبه بندی و بز مذاکرات.”

همچنین در rt.com Conor McGregor خود را نشان می دهد بز MMA لیست… و جای تعجب است که او را به بالای شمع

با وجود داشتن یک عنوان UFC به نام او برای دو سال گذشته دو سابق-وزن قهرمان McGregor باقی مانده ارتقاء بزرگترین نقدی قرعه کشی.

The Irishman, 31, ساخته, مواد منفجره بازگشت به هشت ضلعی در ماه ژانویه پس از بیش از یک سال از بین بردن دونالد ‘گاوچران’ Cerrone فقط 40 ثانیه به سبک تقلا.

که باز گشت کرده است جای تعجب نیست باعث حدس و گمان قابل توجهی بیش از آن مک گرگور توجه خواهد شد بعدی.

این Dubliner اخیرا ‘پذیرش’ مرحله نهایی مسابقات با 45 ساله برزیلی افسانه Anderson Silva – یک مرد او ذکر شده به عنوان ‘بز’ MMA در شخصی خود را رتبه بندی.

همچنین در rt.com Conor McGregor نباید تعقیب خود زیاده sideshows مانند اندرسون سیلوا ‘بز’ مبارزه – کسب و کار خود را با Khabib

هرچند که بعید است به تحریم, UFC, رئیس دانا, سفید که خواست McGregor به جای تمرکز بر روی سبک صفوف حکومت بیش از توسط nemesis Khabib Nurmagomedov.

در ضمن سبک وزن شاه Kamaru عثمان متهم کرده است McGregor از ducking مرحله نهایی مسابقات با او – اگر چه دوباره که مبارزه بعید به سفید برکت.

ادامه مطلب: ‘چه کسی می گوید نه به عنوان یک شات؟!’ UFC قهرمان Kamaru عثمان انتقاد Conor McGregor و خورخه Masvidal نه پله تا چهره او را

Volkanovski که در 18-مبارزه برنده خط و دهکدهای از دست داد فقط یک بار در 22 pro MMA مسابقات گفت: او می تواند آینده به صورت ‘بدنام’ – تصریح می کند که او حتی می تواند مایل به مرحله یک کلاس برای دیدار با مک گرگور در 155lbs.

“برای من, آن را بیش از فقط یک پول مبارزه است. آن را بیشتر در مورد در نظر گرفتن که برنده دور از نام خود را در بزرگترین ورزشکار پروزن از همه زمان بحث که به معنای زیادی به من” گفت: 31 سال از استرالیا.

“اگر من مجبور به حرکت به بالا فقط برای اثبات که او نیست که ورزشکار پروزن بز من این کار را انجام دهید.”

همچنین در rt.com UFC 245: الکساندر Volkanovski dethrones حداکثر هالووی به تصرف UFC عنوان ورزشکار پروزن (تصویری)

Volkanovski بازگشت به آموزش های پس از عمل جراحی دست پس از پیروزی هالووی و پاک شده است به مبارزه برای آنچه خواهد بود که برای اولین بار دفاع از خود ورزشکار پروزن کمربند.

اما به جای انتظار در اطراف برای یک پتانسیل مسابقه برگشت با هالووی یا رقیب دیگر در 145lbs, ‘اسکندر’ گفت: او می تواند پرش در اولین فرصت در مبارزه با جزیره است.

“اگر شما از من بپرسید من واقعا معتقدم [مبارزه با جزیره] در حال رفتن به اتفاق می افتد,” او گفت:.

“بین المللی مبارزان مثل خودم نیاز به یک محل برای مبارزه وجود دارد و در حال رفتن به یک مقدار زیادی از مشکلات مردم به [ما].

“اگر آنها می خواهند به انجام این جزیره هستم همه برای آن است. ما آماده هستیم... من نه انتظار در اطراف.

“من به نام همه آنها را به طوری که در دسترس است؟”

همچنین در rt.com خود بز: McGregor باعث Khabib, دیاز به توییتر barbs پس از Irishman را ‘تمام وقت نوابغ MMA’ لیست

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de