“شما زشت کمونیست سیب زمینی’: UFC قهرمان هنری gabriel gomez rojo انتقاد شدید روسیه پتر یان به عنوان رقابت گرم (تصویری)

UFC ‘پادشاه انقباض غیر ارادی ماهیچه’ هنری gabriel gomez rojo مارک, روسی, خروس وزن رقیب Petr یان “زشت کمونیست سیب زمینی” در آخرین رسانه های اجتماعی jousting بین این جفت ارز است.

Gabriel gomez rojo است که احاطه شده توسط یک لیست رقیب در 135lbs به عنوان هر دو Aljamain استرلینگ و پیتر یان سهام خود را ادعا می شود در خط بعدی برای المپیک مدال طلا است.

مصدومیت مانع gabriel gomez rojo از رقابت پس از یک ماه ژوئن دفاع از خود در خروس وزن عنوان در برابر مارلون Moraes یک شرایطی که UFC تلقی کافی به اندازه کافی به او را ‘قهرمان قهرمان’ وضعیت و حذف خود او قهرمانی از دور کمر خود.

اما با حرکت بعدی او هنوز مشخص نیست و با هر دو استرلینگ و یان داشتن تأکید نامزدی خود را به عنوان بعدی challenger, gabriel gomez rojo تصمیم گرفته است تا سطح شیب دار به تنش.

همچنین در rt.com ‘پادشاه انقباض غیر ارادی ماهیچه’ هنری gabriel gomez rojo مسائل پا پیچش یا حلقه زنی استخر callout به UFC افسانه Jose Aldo (تصویری)

قهرمان تا حدودی بحث برانگیز اعلام کرد که او می خواهم به صورت UFC افسانه Jose Aldo در عنوان بعدی جلسه با وجود برزیلی خود را از دست خروس وزن اولین به Moraes – جنگنده gabriel gomez rojo breezed گذشته در ماه دسامبر در دومین شکست پی در پی.

در واقع یک شات عنوان در پشت دو شکست در یک ردیف خواهد بود تصفیه هوا در annals UFC مسابقات قهرمانی مبارزه می کند اما این بار تصفیه.

یکی باید تنها به نگاه نسبت به امثال تونی فرگوسن به لئون ادوارد برای شناسایی مبارزان که سوء استفاده در قفس نیست و در عین حال آشکار به عنوان فرصت (هر چند فرگوسن در نهایت او در مارس) و روشن است که هر دو استرلینگ و یان هستند آزرده در آنچه آنها را به عنوان کج خواستگاری.

در ابتدا من محترم هنری بسیار بسیار سپاسگزارم. و من هنوز نظر خود را تمجید,” استرلینگ گفت: به آریل Helwani در روز دوشنبه. “آن را نمی UFC را تقصیر تقصیر من نیست که شما [gabriel gomez rojo] نمی تواند فروش بلیط, نام خود را به تنهایی انجام نمی به اندازه کافی وزن به فروش بلیط برای مبارزه با این شماره یک رقیب خود را بدست آورد.”

یان هم محفوظ است برخی از کلمات خاص برای gabriel gomez rojo.

در این سبک است که ما تبدیل شده اند عادت کرده اند به در طول سلطنت خود را به عنوان قهرمان, gabriel gomez rojo پاسخ در رسانه های اجتماعی با استفاده از آنچه که برخی از مراجعه بیش از حد به عنوان یک نژادی لکه دار کردن در برابر استرلینگ در حالی که همچنین خواستار Yan an “زشت کمونیست سیب زمینی“.

Gabriel gomez rojo استفاده از کلمه “Aljamima” کشف و ضبط شد و در میان دیگران جانباز ESPN خبرنگار Karyn برایانت که از میراث آفریقایی آمریکایی که bemoaned آنچه به نظر می رسد یک تحقیر امیز مرجع به عمه Jemima به یک شربت طلسم معروف ساخته شده در دهه 1930 ،

ادامه مطلب: Kayla هریسون صاحب ‘پادشاه انقباض غیر ارادی ماهیچه’ هنری gabriel gomez rojo با وحشی putdown پس از UFC قهرمان به او می گوید به ‘قرارداد’

بنابراین با سه جنگنده در مخلوط برای عنوان بعدی شات را ترک خواهد کرد که دو رقیب بسیار نا امید زمانی که هویت بعدی خروس وزن مدعی نشان داد. و به پایان می رسد تا آلدو یک جنگنده در میان رکود شما می توانید حدس بزنید که طرفداران به خوبی ممکن است غیر plussed بیش از حد.

همچنین در rt.com ‘من می خواهم او را به عنوان یک جنگنده’: Petr یان می گوید او می خواهم عشق را به صورت TJ Dillashaw زمانی که قهرمان سابق UFC بازگشت از مواد مخدر بان (تصویری)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im