شما ببینید بسیاری از درد و رنج اما می توانید انجام دهید بسیار کمی’: ایتالیایی پرستار انفجار به اشک توصیف coronavirus مبارزه برای RT

مبارزه با کروناویروس دشوار است در پزشکی کارکنان نه تنها جسمی بلکه روحی نیز به آنها شاهد رنجهای زیادی ایتالیایی پرستار گفت: RT را Ruptly تصویری آژانس.

تعداد کسانی که آلوده همچنان رو به افزایش است که تنها باعث افزایش فشار بر کارگران بهداشت Francesca Rovati از گولیلمو دا Saliceto بیمارستان در پیاچنزا این شهر در قلب ایتالیا Covid-19 شیوع گفت.

Rovati گفت که او تقریبا رفت و ناشنوا از صدا ساخته شده توسط سیلندر اکسیژن برای بیماران مبتلا به نارسایی تنفسی ناشی از این بیماری است. و به اندازه کافی وجود ندارد از این تجهیزات برای هر کسی که نیاز به درمان با اکسیژن است. “منتظر یک تخت است که در زمان طولانی تر از انتظار می رود,” او گفت: Ruptly.

اما درمان coronavirus بیماران نه تنها در مورد برخورد با نارسایی تنفسی – آن “نیز آسان نیست برای مقابله با این بیمار از یک عاطفی از دیدگاه,” او گفت:.

بدترین چیز این است که شما یک مقدار زیادی از درد و رنج. بسیاری از افرادی که بیمار هستند بسیاری از افرادی که به تنهایی. و شما می توانید بسیار کمی است.

پرستار که مشغول به کار در بیمارستان برای 13 سال نمی تواند مانع از اشک در حالی که بازگویی وضعیت در بیمارستان. “قبل از اینکه از سلامت کارگران ما نیز دختران ما مادران و پدر و مادر. سمت انسان وجود دارد آن است که احساس آن قوی است.”

همچنین در rt.com توانایی برای کمک به ممکن است به محدود کردن’: دکتر می گوید پزشکان ‘خسته’ کمک های جدا شده از بیماران در میان بیماری همه گیر کوروناویروس

جدای از آن کارکنان نیز تحت خطر ثابت از آلوده شدن خود Rovati گفت. “ما در حال زندگی در زمان بسیار استرس زا از آنجا که ما زندگی می کنند روز به روز… ما نمی فراتر از دانستن اینکه چه چیزی تغییر ما فردا. دلیل این است که حتی در میان ما کسی ممکن است نتیجه مثبت [برای Covid-19] و یا احساس خوبی است.”

او به نام همه به خصوص افراد جوان برای جلوگیری از کم بها دادن به خطر coronavirus. افراد سالمند در معرض خطر, البته, اما Covid-19 ندارد “ثابت عصر” دارد و “بسیاری” میانسال به عنوان به خوبی.

همچنین در rt.com ایتالیا coronavirus تلفات soars گذشته 2,500 پس از هفته کامل مستند

با وجود تلاش های خستگی ناپذیر متخصصان پزشکی در ایتالیا باقی مانده است بدترین ضربه coronavirus در اروپا است. یکی دیگر از 345 نفر از این بیماری در این کشور در روز سه شنبه – 26 از آنها در پیاچنزا. به طور کلی مرگ و میر در ایتالیا پیشی گرفته است 2,500 با بیش از 31,500 آلوده.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im