بلند مدت پیش بینی ما حزب دموکرات آیووا قفقاز تبدیل شده به یک گیج کننده cliffhanger با مقامات تصمیم به تاخیر گزارش نتایج در طی روزهای اخیر گمانه زنی و مسخره آنلاین.

اعلام قفقاز نتیجه به تعویق افتاد دوشنبه شب “با توجه به کیفیت چک” آیووا حزب دموکرات (IDP) مدیر ارتباطات مندی مک کلور گفت.

همچنین در rt.com توییتر با بمباران تئوری های توطئه پس از انتشار نهایی نظرسنجی آیووا AXED جلوتر از دموکرات قفقاز

ما در بر داشت تناقضات در گزارش سه مجموعه از نتایج. در علاوه بر این به سیستم های با تکنولوژی مورد استفاده برای tabulate نتایج ما نیز با استفاده از عکس ها از نتایج و دنباله مقاله به اعتبار است که تمام نتایج مسابقه و اطمینان حاصل شود که ما باید اعتماد به نفس و دقت در اعداد ما گزارش.

به IDP وعده داده شده به انتشار نتایج مدتی بعد در روز سه شنبه پس از تایید به صورت دستی.

در بالای آن وجود دارد گزارش های متعدد نشان می دهد که حوزه صندلی به حال مشکلات با استفاده از این برنامه جدید طراحی شده برای کمک به tabulate و گزارش نتیجه. این اضافه شده به سردرگمی و سرخوردگی آنلاین به خصوص در میان طرفداران سناتور برنی ساندرز که برخی از نظرسنجی ها نشان داد به عنوان یک حزب سوسیالیست.

“هیچ کس از تو بر این باورند که نتایج آنها در نهایت می آیند در حال حاضر” میزبان از سمت چپ متمایل سکولار, بحث, یوتیوب و رادیو, نشان می دهد, Kyle Kulinski توییتی.

تاخیر در گزارش نتایج موجب حدس و گمان است که محلی دموکراتیک مقامات ممکن است ‘سرقت’ پیروزی از Sanders. “به عبارت دیگر آنها نیاز به نوسان آن را دور از برنی به نوعی” یک نفر نوشت.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین در واکنش به هرج و مرج در توییتر.

همچنین در rt.com توییتر با بمباران تئوری های توطئه پس از انتشار نهایی نظرسنجی آیووا AXED جلوتر از دموکرات قفقاز

کل وضعیت نیز دعوت مسخره و سراسیمگی از جوک ها در مورد روسیه به نوعی تقلب در قفقاز. “شرط خانواده آرزو می کنم شما تا به حال برخی از روسی رباتها به کمک محاسبه این نتایج کمی سریع تر” دیدگاه پکتیا میباشد.

دیگری پیشنهاد کرد که “حداقل آیووا حزبی است بنابراین به شدت گیج کننده است که وجود دارد هیچ راهی روسیه می تواند آن را هک.”

حتی سی ان ان میزبان ون جونز اذعان کرد که آنچه رفت در آیووا بود “واقعی افتضاح.”

“ایده های پارلمانی خود موفق به دیدار با زنده ماندن آستانه… شما فقط باید یک کار آیووا,” او گفت:.

شهردار سابق South Bend, ایندیانا, پیت Buttigieg در ضمن اعلام شده خود را برنده قبل از رسمی نتایج رله. “آیووا شما را شوکه ملت است. با همه موارد ما در حال رفتن به نیوهمپشایر پیروز,” او گفت:.

آیووا اول دولت ایالات متحده برای انتخاب نمایندگان به کنوانسیون ملی دموکرات ها در ماه جولای. این قفقاز اولین آزمون واقعی برای نامزدها و نتایج آن به طور سنتی بازدید توسط رسانه ها و خیرین به عنوان نشان دهنده چگونه بقیه اولیه به احتمال زیاد رفتن.

در این سال آیووا ارسال خواهد شد 41 متعهد نمایندگان. در سال 2016 ساندرز بود مورد ضرب و شتم توسط یک تیغ نازک حاشیه وزیر سابق امور خارجه هیلاری کلینتون در آیوا که در نهایت تبدیل شدن به حزب دموکرات نامزد و از دست دادن به مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات عمومی ، واکنش از ساندرز هواداران درخواست حزب دموکرات مسئولان به وعده ساخت آینده قفقاز شفاف تر.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de