یک دانشگاه زنان مربی تیم بسکتبال گفت: بازیکنان آنها باید خودشان را می کشند و اگر آنها نبودند آماده برای قرار دادن در تلاش بیشتر در دادگاه با توجه به سابق خود بازیکنان است.

سابق NBA در دور اول پیش نویس انتخاب و مربی متدیست جنوبی دانشگاه, بسکتبال زنان, برنامه, تراویس Mays, متهم شد که, تکان دهنده بیانیه تعدادی از بازیکنان سابق که گفت: انفجار بازی در طول یک جلسه تمرین در طول 2017-18 فصل است.

بازیکن سابق کلارا بنوا ارسال شده به وبلاگ و گفت Mays تا به حال به آنها گفت: “اگر خانواده نمی خواهید به آن را هم اگر خانواده نمی توانید با هم و متصل, شما همچنین ممکن است بروید و خودکشی.”

نظرات آمار بنوا سخت است. پدر او اقدام به خودکشی کرده بود دو سال قبل از مربی ذرت’ بی فکر نظر و آنقدر پریشان با این که مربی تیم او را به بیرون از جلسه تمرین به او اجازه دهد فضای به اجازه احساسات خود را.

همچنین در rt.com روسیه قهرمان ژیمناست, Alexandra Soldatova رد گزارش های او در بیمارستان بستری شد و پس از ‘خودکشی’ (تصویری)

مربی انفجار شوکه بنوا تیمی که می دانست پدرش خودکشی.

“من به یاد داشته باشید که مانند” چیست؟’ مانند چرا که او فقط می گویند که؟” همکار بازیکن Alicia Froling گفت اخبار صبح دالاس.

“او تنها نبود — او اهمیتی نمی دهند.”

یکی دیگر از هم تیمی مکنزی, Adams, توییتی گفت که این فصل در سوال “یکی از مهمترین و روانی آسیب زا تجربه تا کنون.”

ذرت گزارش در نهایت عذر خواهی به بنوا اما تنها از طریق یک پیام متنی و گفت: “ببخشید قضاوت ضعیف از کلمات است. با عرض پوزش برای ناراحتی شما. که نیست قصد من.”

اما آسیب انجام شده بود و میز’ سمی مربیگری فرهنگ را تحت تاثیر قرار بود هر دو تیم او تا به حال تحت اتهام خود را به عنوان به خوبی به عنوان شهرت این برنامه با scouted استخدام داشتن افکار دوم در مورد پیوستن به برنامه دانشگاه.

“ما در واقع تا به حال چند استخدام که از ما خواست که شخصا بودند که به شدت scouted توسط Mays, ‘شما چه فکر می کنید ؟ باید ما وجود دارد؟”” نشان داد بنوا.

“ما به آنها گفتم حقیقت صادقانه.’اجرا به عنوان آنجا که می توانید.'”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی