‘کشته شدن کسی را در خون سرد’: پلیس متهم در جورج فلوید قتل خجالت در ویدیو های ویروسی به عنوان او می رود به خرید Oreos

J. Alexander Keung یکی از افسران که متهم در ارتباط با مرگ جورج فلوید مواجه شد در یک فروشگاه مواد غذایی که در آن او بود معمولی خرید “ضرورت” مثل Oreos آغاز شد که روند در توییتر.

آزاد در $750,000 وثیقه در جمعه Keung کشف شد در یک توله مواد غذایی سوپر مارکت هنگامی که یک فرد تصمیم به قرار دادن او در فیلم است.

“نام شما چیست؟” این زن ناشناس می پرسد 26 ساله افسر سابق. او سپس تایید او Keung و زن می گوید: “به طوری که شما در خارج از زندان و شما به راحتی خرید در غذاهای توله به عنوان اگر شما چیزی را انجام دهید.”

Keung پاسخ که او “ضرورت.” او سپس ادعا می کند که او نمی باید که راست و حتی زمانی که Keung ارائه می دهد به ترک پس از او می پردازد و او هنوز هم انفجار او و می گوید: او نباید مجاز به خرید مواد غذایی خود را.

“شما کشته شدن کسی را در خون سرد” او گفت:.

تنش برخورد آنلاین ارسال شده توسط کسی که شناسایی این زن در این فیلم به عنوان خواهر خود را. هشتگ #اوریو شروع روند با تصویری با بسیاری از حد عالی رساندن در Keung را “ضرورت” از فروشگاه.

“این باید حداقل از آنچه اتفاق می افتد به او در همه جا او می رود” توییتی نویسنده Travon رایگان.

در طول زمان از فلوید مرگ Keung مشغول به کار بود تنها سوم خود را تغییر به عنوان یک مینیاپولیس افسر پلیس است. او کمک کرد تا درک چوین مهار فلوید قبل از چوین ضبط شد با زانو خود را در Floyd گردن در حالی که او گفت که او نمی تواند نفس بکشد. Keung است که به اتهام کمک و معاونت در جرم در قتل فلوید.

اگر دوست دارید این داستان به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de