‘شما باید به نمایشگاه’: منچستر سیتی در Gundogan تماس برای لیورپول به اهدا می شود به عنوان بازیکنان تماس برای coronavirus وضوح

منچستر سیتی را Ilkay Gundogan می گوید که قهرمانان منتخب لیورپول باید اعطا لیگ برتر به عنوان بازیکنان مختلف بیان سردرگمی بیش از زمانی که و یا اگر لیگ فصل خواهد شد.

اگر غیر از این بود هر سال دیگر لیورپول را به احتمال زیاد, شده تاج به عنوان قهرمان لیگ برتر در حال حاضر. Jurgen Klopp شکستن رکورد عنوان-chasers شده اند بی همتا در این فصل به عنوان آنها به دنبال این باشگاه انگلیسی بخش بالا عنوان در 30 سال nd پیشنهاد برای پایان دادن به خشکسالی است که مصرف این شهرستان به مدت سه دهه است.

در واقع به نظر می رسد که تنها یک جهانی و همه گیر می تواند آنها را متوقف کند. Coronavirus شیوع مجبور است یک توقف موقت از عمده ترین ورزش, لیگ های سراسر دنیا و با آن به ارمغان آورده است خفقان درجه ای از عدم قطعیت در مورد پتانسیل انجام از لیگ باقی مانده وسایل.

همچنین در rt.com بنابراین اگر چه رونالدو مسی. در حال گرفتن کاهش پرداخت? آن زمان فوتبال را مضحک دستمزد حباب پشت سر هم

پتانسیل تئوری های مطرح شده در مورد بهترین روش برای حل و فصل. یکی به بازی بازی های باقی مانده در تابستان پنجره قبلا اشغال شده توسط این شرکت به تعویق افتاد UEFA مسابقات قهرمانی اروپا. دیگری است برای به تاخیر انداختن شروع فصل آینده اجازه می دهد تا برای نتیجه گیری از یک جریان است.

Coronavirus هر چند شرح زیر است هیچ جدول زمانی. با توجه به COVID-19 مؤثر بر مناطق مختلف در نرخ های مختلف آن تقریبا غیر ممکن است را انتخاب کنید “یک اندازه متناسب با تمام” رویکرد وقتی که می آید به از سرگیری بازی در سن اجتماعی فاصله.

بهترین چیزی که می گوید منچستر سیتی در Gundogan, است که به اذعان لیورپول در 25 نقطه لیگ در قله جدول و جایزه آنها را مناسب دست یابد.

شما باید به طور عادلانه به عنوان یک ورزشکار” آلمان هافبک گفت: پخش ZDF.

نظرات مختلفی وجود دارد. برای باشگاه که تا به حال یک فصل خوب این بدیهی است که نمی تواند به خوبی اگر آن لغو شد در حال حاضر. از سوی دیگر برای باشگاه چه کسی انجام نمی دهد نیز هست و شاید در سقوط از مکان رها خواهد بدیهی است که آنها کت و شلوار.”

کاپیتان تیم ملی انگلستان هری کین نیز نامیده می شود برای فوتبال به زبان انگلیسی مقامات را به موضع خود را در مورد این مسئله روشن تر است.

من می دانم که در لیگ برتر همه چیز را می تواند به پایان فصلگفت:” در یک Instagram گفتگو با دانشمند و بازیکن سابق جیمی ردنپ.

وجود دارد نیاز به یک نقطه که در آن به اندازه کافی به اندازه کافی است. احتمالا این حد برای من است تا پایان ماه ژوئن. به ماه ژوئیه یا اوت و هل دادن در فصل آینده بازگشت من نمی بینم بیش از حد سود در آن است.

بدیهی است که من نمی دانم بیش از حد در مورد پشت صحنه و مالی. اگر فصل را در پایان ماه ژوئن ما نیاز به نگاهی به گزینه ها و فقط به جلو نگاه به فصل بعدی.”

همچنین در rt.com قرنطینه آمار مسی سخت است! پلیس با استفاده از تصویر لیونل lookalike در coronavirus بولتن اخبار اشتباه

لیگ برتر باقی مانده است به حالت تعلیق تا آوریل 30, اما با دولت انگلستان در ادامه به موضوع محدودیت در تجمعات و حرکت آن به نظر می رسد مانند این ممکن است یک خوش مهلت.

برای لیورپول محروم از این ادعا عنوان در مقابل Kop, به نظر می رسد به عنوان اینکه آنها ممکن است فقط باید به آنچه به آنها داده می شود به این دلیل که جایگزین غیر قابل تصور است و نه فقط برای طرفداران فوتبال در نیمی از Merseyside, اما ظاهرا در سراسر لیگ.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im