“شما بچه ها درخشان هستند’: بذله گو Joaquin Phoenix عاشق شدن pranked با YouTubers نما به عنوان گرتا Thunberg

روسی کسیکه شوخی زننده کند duo ‘Vovan و لکسوس’ مطرح شده به عنوان گرتا Thunberg و پدرش در تماس با ‘جوکر’ بازیگر Joaquin Phoenix, لابی گری برای cameo در عاقبت – و ستایش از ققنوس هنگامی که او نمیفهمد فریب.

پس خود را برای اولین بار موفق شوخی اقدام به عنوان گرتا Thunberg و پدرش Svante – هدف قرار دادن کنگره ماکسین واترز (D-کالیفرنیا) – Vovan و لکسوس مجموعه مناظر خود را در Joaquin Phoenix, تازه, از نامزدی اسکار برای بازی در فیلم ” بذله گو.’

ققنوس آورده نامزدش رونی مارا به تماس بود که فقط به عنوان هیجان زده به صحبت با این جوان فعال محیط زیست به عنوان او بود.

“گرتا” معرفی یک کمپین به نام “ستاره نجات زمین” که در آن او می خواست به کمک طلب کردن افراد برای کمک به گسترش آگاهی از آب و هوا را تغییر دهید. ققنوس و مرا با شوق و ذوق در حمایت از این حرکت, ارائه برای کمک به در هر راه که آنها می تواند.

همچنین در rt.com روسی pranksters اعتصاب دوباره: جعلی گرتا Thunberg متقاعد مشتاق سیاستمدار آمریکایی که او را خاک بر مغلوب ساختن پیشی جستن

بعد pranksters خواسته به “گرتا” cameo در Joker عاقبت. به ققنوس لذت او پیشنهاد نقش Harley Quinn چرا که او نیز گاهی اوقات می خواستم به سر و صدا سیاستمداران با “بسکتبال بت” (sic).

هر چند آن را در زمان کمی قانع کننده “گرتا” قادر به دریافت سیمرغ به خنده مانند Joker برای او. بازیگر شد جای تعجب خجالتی در مورد این داد اما پس از چند دقیقه از تمنا.

ادامه مطلب

1

این segued به یک کمدی که در آن “گرتا” و “Svante” وانمود به مبارزه به اوج خود رسید در اثر شلیک گلوله. در این نقطه بود که ققنوس و مارا متوجه تماس شوخی بود. زن و شوهر, در خوب, سرگرم کننده, خنده و ستایش کردن pranksters.

“ما کاملا در حال punked. آن را درخشان,” ققنوس می گوید. “شما بچه ها هر تیم که در پشت این شما را درخشان کار کند.”

“در حال حاضر شما می بینید واقعی است که بذله گو” در پاسخ یکی از pranksters.

‘Vovan و لکسوس’ یک پروژه توسط ولادیمیر Kuznetsov و آلکسی Stolyarov شده اند که همکاری پس از سال 2014. اواز یا موسیقی دو نفری طولانی و افتخار تاریخچه تماس های شوخی هر دو در روسیه و خارج از کشور.

در میان معروف ترین آنها علائم شده اند و سپس-انگلستان وزیر امور خارجه بوریس جانسون رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی و رهبر اتحاد جماهیر شوروی سابق میخائیل گورباچف.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی