‘شما نمی تواند پایین تر از یک بازیکن و دستمزد’: سابق برزیل ستاره را متهم به باشگاه صاحبان حرص و طمع بیش از پرداخت قطع قصد دارد در طول coronavius مستند

به عنوان باشگاه ها از جمله بارسلونا و تاتنهام اعلام پرداخت کاهش طول همه گیر نتو به توبیخ باشگاه کارفرمایان پیشنهادات در برزیل است که می تواند منجر به جنگ حقوقی بین فوتبال حرفه ای باشگاه ها و مقامات.

باشگاه جمهور وسواس با قدرت و منافع در درخواست فوتبالیست به کاهش دستمزد در طول coronavirus مستند سابق برزیل بازیساز نتو ادعا کرده است.

لیونل مسی اصرار داشت در روز دوشنبه که یوونتوس همیشه در نظر گرفته شده را به 70% کاهش پرداخت برای کمک به پرداخت غیر بازی کردن کارکنان در اسپانیایی, غول, اما سازش دانشمند نتو به سوال مدیریت باشگاه که در آن بازیکنان در حال ساخت مالی فداکاری در طول بحران.

“شما نمی توانید کمتر از یک کارگر حقوق و دستمزد” Neto گفت: برنامه تلویزیونی صاحبان توپ. “یک بازیکن یک کارگر.

همچنین در rt.com مسی بازدید در بارسا در هیئت مدیره به عنوان بازیکن به توافق برسند به 70% کاهش دستمزد بنابراین باشگاه کارکنان معتاد در صورت قطع پرداخت

“در کمی در حالی که شما می دانید چه اتفاقی خواهد افتاد ؟ این باشگاه خواهد [حذف] پزشکان, ماساژ, تمیز کردن خانمها و آنها را به ماندن در قدرت است. اگر آنها باقی ماندن در قدرت آنها خواهد بود قادر به انتخاب دوباره.”

یک ردیف بیش از این موضوع را شکسته است در برزیل که در آن بازیکنان حرفه ای’ اتحادیه را رد کرده است پیگیری پیشنهاد توسط باشگاه به کاهش حقوق بازیکن 25٪.

جوخه در ابتدا خواسته شده را به 50 درصد دستمزد پس از قطع تمام برزیلی فوتبال به حالت تعلیق در آمد در هفته گذشته در یک حرکت برانگیخته توسط بازیکنان از بالا پرواز باشگاه Gremio پوشیدن ماسک صورت در طول یک مسابقه به عنوان اعتراض وسایل مداوم در طول بیماری همه گیر.

همچنین در rt.com ‘من فرشته نگهبان”: فوتبال جهان سوگوار عبور از سابق مارسی جمهور سیم Diouf از Covid-19

بازیکنان باید به جای توافق را 30 روز پرداخت را ترک کرد و اعلام کرد که دستمزد خود را افزایش داده اند در خط با آنچه آنها باور دارند که دو برابر شدن باشگاه درآمد بیش از پنج سال گذشته است.

باشگاه ها شایع می شود و با توجه به ساخت یک استدلال حقوقی است که کاهش دستمزد باید اجرا شود زیرا سلامت جهانی بحران به منزله یک وضعیت استثنایی.

“ما در رعایت این مدیران که علنا درخواست بازیکنان به کاهش دستمزد خود را,” گفت: Neto. “[باشگاه ها] است حرفه ای برای بیش از 100 سال و در حال حاضر آنها می خواهند به انجام این کار است. چرا شما نمی دهد دارایی های خود را برای محافظت از باشگاه ؟

“این بسیار خوب, اگر شما یک قرارداد بین بازیکنان گفت:” این وضعیت دشوار است برای همه شما کسب درآمد بسیار خوب ما خواهد شد کمتر از 20 ٪ از حقوق و دستمزد به طوری که ما می تواند به توزیع این پول در مبارزه با کروناویروس.’

همچنین در rt.com ‘عمیقا خجالت’: جک گریلیش معذرت خواهی پس از حادثه (تصویری)

“شما لازم نیست به کسی حقوق و دستمزد مگر آنچه گرفته شده است می رود به [علیه] coronavirus.”

در لیگ برتر تاتنهام رئیس دانیل لوی باعث جنجال در روز سه شنبه اعلام کرد که این باشگاه در حال کاهش دستمزد خود را 550 عدم پخش کارکنان 20 درصد.

لوی خواست باشگاه های دیگر به معرفی اقدامات مشابه برای محافظت از مشاغل درآمد انتقاد از برخی محافل در همان روز به عنوان تاتنهام حساب نشان داد که او تا به حال به دست آورده و حقوق و دستمزد £4 میلیون و معوق 3 میلیون پوند جایزه برای تکمیل جدید تاتنهام ورزشگاه.

تاتنهام و نیوکاسل هم اعمال شده به دولت بریتانیا coronavirus کار طرح حفاظت از, که اجازه می دهد تا کارکنان به ادعا تا £2,500 هر ماه در حقوق و دستمزد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im