‘You ain’t سیاه” اگر شما به حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن بر من – جو بایدن به سیاه و سفید میزبان رادیو

جو بایدن به نظر می رسد که منصوب خود ما’ top نژادی دانشمند گفتن برجسته سیاه و سفید مجری رادیویی است که اگر به نظر او رای گیری برای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به جای خود و سپس او “نیست،”

در عجیب و غریب و اغلب ستیز مصاحبه جو بایدن نشستم با ‘صبحانه باشگاه میزبان Charlamagne Tha خدا به بحث در مورد همه چیز آفریقایی-آمریکایی از جمله شایعه است که او را با توجه به انتخاب یک سیاه زن همسر در حال اجرا برای این سال انتخابات است.

Charlamagne کبابی بایدن از ابتدا. صریح حامی برنی ساندرز او قبلا hounded بایدن برای “اجتناب” نشسته و مصاحبه خود را نشان می دهد و ادعا در ماه مارس که بایدن “مدیون مردم سیاه سیاسی خود زندگی” پس از بالا مشخصات حمایت از Rep. جیم Clyburn تحت فشار قرار دادند و او را به پیروزی در کارولینای جنوبی اولیه.

“شما نمی دانید من” بایدن جامعی در ابتدای این مصاحبه در پاسخ به Charlamagne سوالات با علامت تجاری خود را “مرد بیا!,” و “یک زندگی!” در طول 20 دقیقه ای بخش معاون سابق رئیس جمهور باقی مانده آشکار و با صدای رسا خصمانه در حالی که Charlamagne بمباران او را با پرسش های دشوار.

در مورد خواسته که او با توجه به یک همسر در حال اجرا بایدن گفت که او “نه تصدیق کسی که در نظر گرفته می شود” اما که وجود دارد “سیاه و سفید چند نفر در نظر گرفته می شود.”

آن بود که در آن نقطه است که یک دستیار interjected تلاش برای قطع مصاحبه کوتاه.

“شما نمی توانید انجام دهید که به رسانه ها!” Charlamagne پاسخ داد. قبل از بایدن امضا میزبان گفت: او را به بازگشت. “این یک راه طولانی تا نوامبر,” او گفت: “ما باید بیشتر سوالات.”

“تو بیشتر است؟” بایدن پاسخ داد. “خوب من به شما بگویم اگر شما یک مشکل بدانند که آیا شما برای من تهمت یا پس از آن شما نیست،”

بایدن را گیج کننده فوران چپ شنوندگان عصبانی است. “جو بایدن (یک پیر مرد سفید نوشت که جرم بیل) هرگز گفتن به یک مرد سیاه و سفید ‘You aint سیاه ” تحت هر شرایطی” یکی توییتی.

بایدن فشرده شده است در مسائل نژادی قبل از. از نویسندگی خود را از سال 1994 ‘سختی را بر جنایت’ قانون – که مخالفان می گویند نامتناسب زندانی سیاه مجرم – به خطر انداختن با segregationists در سنا و دروغ گفتن در مورد شرکت در حقوق مدنی راهپیمایی این مسائل مطرح شده توسط ترقی خواهان پس بایدن اعلام کرد نامزدی خود را در ماه آوریل گذشته.

در آن زمان سابق معاونت نیز اجازه لغزش برخی از گیج کننده سخنان در مسابقه. در یک گسترده شد در ماه اوت گذشته به او گفت: تجمع در آیووا که “بچه های فقیر فقط به عنوان روشن و با استعداد به عنوان سفید کودکان و نوجوانان.” دو سال قبل او به زبان آمده یکی از گیج کننده ترین اظهارات فعالیت سیاسی خود را زمانی که او صحبت از اجازه دادن به کودکان پرش در دامان خود زمانی که او به عنوان نجات غریق در استخر شنا در یک محله.

با وجود gaffes بایدن هنوز هم محبوب در جامعه است. با توجه به بررسی های صورت گرفته توسط رادیو فردا در این هفته بایدن در حال حاضر رای گیری 64 امتیاز جلوتر از مغلوب ساختن پیشی جستن در میان رای دهندگان سیاه.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de