مردم تا به حال به نجات از خانه های خود پس از Yorkshire Dales سیل در, جاری شدن سیل زیر, سنگین, شب, باران.

آتش نشانان نامیده می شدند در سراسر منطقه حل و فصل برای نجات مردم از 10 خانه و کمک به رانندگان در گیر اتومبیل.

روستای هورتون در Ribblesdale احاطه شده بود floodwater در شب جمعه و چپ صعب العبور به وسایل نقلیه است.

سیل آب باعث اختلال در جاده های اطراف یورکشایر با یک خط بسته در بخشی از A1(M).

این سومین آخر هفته در یک ردیف است که بخش هایی از ایالت یورکشایر درشمال انگلستان شده اند برخورد با جاری شدن سیل در پی توفان Ciara و دنیس قبلا در این ماه است.

سازمان محیط زیست گفت: “بسیاری از عمل” در جمعه شب و شنبه صبح شده بود در رودخانه Wharfe و رودخانه Ure اما دور از Dales بعید است که تاثیر پایین دست مناطق

North Yorkshire آتش نشانی و خدمات امداد و نجات گفت که حدود 10 خواص بوده و آب گرفتگی در حل و فصل و در نزدیکی روستای Giggleswick نیز تحت تاثیر قرار شده است.

در مورتون-در-سرزمین گود و مرطوب پل بیش از یک جاده بود و همچنین آب گرفتگی.

چهار نفر را نجات داده شده از یک وسیله نقلیه در سکیپتن در حالی که خدمه آتش رفت و به کمک تعدادی از اسب و گوسفند است.

رودخانه Ouse در نیویورک است که انتظار می رود به اوج 4.4 متر بالاتر از نرمال در روز دوشنبه – همان سطح آن رسیده و در طول طوفان دنیس و خوبی در سیل دفاع محدودیت.

یک جلسه عمومی برگزار شد در شب جمعه برای گوش دادن به نگرانی ساکنان را در مورد برنامه های جدید برای مقابله با سیل برای شهرستان.

کار MP برای York مرکزی راشل Maskell وعده داده شده را به نظرات خود را به محیط کار هفته آینده.

او گفت: “این نه مورد بحث در حال حاضر اما عمل به مطمئن شوید که مردم احساس امنیت زمانی که بعد از سیل می آید و از آن خواهد آمد.”

برخی از روستاها در حومه نیویورک را تحت تاثیر قرار شده است با جاری شدن سیل در جاده های اطراف Naburn و Escrick با سازمان محیط زیست پمپاژ آب در این منطقه است.

در حالی که رودخانه Nidd در کنرسبروق توضیح داده شده است که به دنبال مانند یک “تورنت”.

همچنین جاری شدن سیل در ایلکلی و اتلی مناطق با A65 و A659 تحت تاثیر قرار. اتوبوس منحرف شد و به رانندگان توصیه می شود برای جلوگیری از این منطقه است.

Billams پل در اتلی شده است بسته اگر چه لیدز شورای اسلامی گفت: رودخانه Wharfe تا به حال به اوج خود رسید و می افتد در طول روز است.

این کلدر در دره است که هنوز دوره نقاهت بعد از طوفان Ciara دو هفته پیش هنگامی که بیش از 1000 خانه و کسب و کار آب گرفتگی شدند.

وجود دارد در حال حاضر سیل هشدار و هشدار در محل در سراسر ایالت یورکشایر درشمال انگلستان در حالی که زرد آب و هوا هشدار برای وزش باد در بخش های زیادی از شمال انگلستان.

دنبال BBC یورکشایر در Facebook, Twitter و Instagram. ارسال داستان خود را به ایده های yorkslincs.news@bbc.co.uk.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی