‘Yo! او فقط کمی به او!’ بازیکن بسکتبال کالج DeJon Jarreau اذعان گاز گرفتن پای حریف در این لحظه جنون (تصویری)

بازیکن بسکتبال DeJon Jarreau شده است مجبور به عذرخواهی از خود مربی بستری نگهبان تا به حال گزیده حریف روی پا را در یک حادثه عجیب و غریب و در اواخر به شدت-رقابت های NCAA بازی در سینسیناتی در روز شنبه.

هوستون در Cougars’ Jarreau دیده می شود در حال سقوط به طبقه قبل از chomping در Cincinnati Bearcats به جلو Mamoudou دیارا زانو منطقه با بیش از شش دقیقه از بازی باقی مانده به سمت خود را از دست داده و توسط پوست از دندان های خود را در فروخته پنجم سوم آرنا.

این حادثه خشونت آمیز در scrum بررسی شد برای چند دقیقه توسط مقامات که اهدا آنچه تصور می شود این رقابت ها که تا کنون ویژگی های ناپاک برای گاز گرفتن و خارج Jarreau از بازی که تیم خود را پس از آن از دست 64-62.

کافر ارشد به جلو Trevon اسکات بدون شک در مورد عجایب درگیری او شاهد بود. ‘گفتم: “آخ! او فقط کمی به او!”‘, این Bearcats lynchpin گفت. ‘شما می توانید ببینید, مثل, نیش, مانند, تف نوع.

“من هرگز دیده می شود است. مانند عرق یک مرد دیگر گاز گرفتن مرد دیگری پا.”

مرکز Chris Vogt نشان داد عجیب و غریب تلافی به حال سمت چپ یک علامت سفید رنگ بر روی هم تیمی دیارا پا. ‘آنها از تقلا برای توپ و بازی مرده بود’ او اضافه شده است. ‘او کمی او را در اطراف زانو یا ران.’

خانمها بالغ, رئیس, کلوین Sampson با شور و نشاط هرگونه گاز گرفته شده بود او بعد از بازی در پاسخ ابتدا اصرار: ‘هیچ نیش می زنند. وجود دارد فقط…وجود نداشت نیش می زنند.

‘من آن را تماشا کردند. هنگامی که آنها به نام ویژگی های است که بود. و سپس آنها او انداخت بیرون از بازی.

‘آن را دشوار است برای برنده شدن در هر فضا هستند. آن را سخت به پیروزی در جاده دوره است.’

بسیار مربی با تجربه بود و توبه و پشیمانی پس از تماشای این فیلم از چند زاویه’تایید در بیانیه ای گفت: ‘آن را می توانید به وضوح دیده می شود که DeJon Jarreau بیت Mamoudou دیارا.

‘برنامه ما ساخته شده است در نظم و انضباط و رفتار خواهم که تحمل نخواهد شد. من مطمئن هستم DeJon یاد بگیرند از این حادثه و عواقب ناشی از اعمال خود.’

Jarreau بعد با صدور بیانیه خود را دارد عذرخواهی به دیارا, Sampson و Bearcats مربی جان Brannen, که گفت که او تا به حال مورد بحث قرار نمی ناپاک با خود بازیکن.

همچنین در rt.com نیش شب: بوکسور سنگین وزن کاش علی رد صلاحیت و حلیم با نوشیدنی پس از گاز گرفتن دیوید قیمت

در بازی روز شنبه در سینسیناتی من ساخته شده یک تصمیم ضعیف,’ اعتراف Jarreau که متوقف شده است توسط Sampson از هوستون بازی برابر تولان در روز پنج شنبه و وعده داده شده به انجام همه چیز را من می توانم به یاد بگیرند که از این رشد به یک رهبر بهتر و بازیکن.’

آمریکا کنفرانس ورزشی است که در حال حاضر در حال بررسی نیش با توجه به اقدام بیشتر.

Bearcats شده بود 15 امتیاز پشت در یک مرحله در بازی تولید چشمگیر گشت و سرمایه گذاری بر روی آنها-رودی در مراحل پایانی آنها به عنوان مهر و موم شده یک چهارم مستقیم پیروزی.

همچنین در rt.com Super Bowl commercials: اتمام 25 از بهترین تبلیغات پخش در سوپر باول LIV

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی