امریکا صوفیه Kenin برنده ازدواج گرند اسلم عنوان به عنوان او مبارزه را از یک مجموعه را به ضرب و شتم اسپانیا Garbine Muguruza در استرالیا به فینال.

ظاهر می شود در اولین گرند اسلم نهایی 21 ساله Kenin نشان داد بی امان حل و فصل به عنوان او را شکست داد Muguruza 4-6 6-2 6-2 در میله حوضچه عرصه در ملبورن.

آن را دربسته در محیط خیره کننده برای اولین بار عنوان برای Kenin برابر با تجربه تر Muguruza بود که ظاهر می شود در چهارم نهایی در یک عمده و که برداشت عناوین در باز فرانسوی در سال 2016 و ویمبلدون در سال 2017.

Unseeded در ملبورن آن Muguruza که مجموعه ای از اوایل سرعت, شکستن 14 دانه Kenin در بازی سه و تهدید به فرار با اولین مجموعه.

Kenin حفر عمیق به حفظ خودش در مجموعه صرفه جویی در چهار شکستن امتیاز در بازی هفت به نمره به 4-3. Muguruza سپس استعداد خود را حریف بعدی بازی با دو دو گسل همه چیز در خدمت در 4-4.

اما برابری ثابت مختصر به عنوان اسپانیولی را شکست, بازگشت بلافاصله قبل از سرو کردن مجموعه.

Kenin آورد خونسردی در آغاز از مجموعه دوم به عنوان هر دو بازیکن برگزار شد خدمت با سهولت در اوایل بازی.

اما از آن بود که آمریکایی جوانی که پا تا چیز به شکستن در بازی چهار به عنوان او به طور فزاینده ای یافت ریتم خود را در نشانه آن است که جزر و مد تبدیل شد را به نفع او.

Muguruza اوراق به ماندن در مجموعه, اما سودای Kenin شکست دوباره در هشت بازی به مجموعه ای 6-2 و قرار دادن در فینال به یک جام.

پس از اوایل مبادلات رفت و با خدمت در سوم مجموعه Kenin جنگیدند درخشان از 0-40 در بازی پنج و سپس شکست اسپانیایی در بازی بعدی به حرکت به 4-2 قرار داده و خودش در دست زدن به فاصله یک دوشیزه گرند اسلم عنوان.

آمریکا برگزار شد در خدمت و سپس شکست محو Muguruza دوباره به مجموعه 6-2 و با آن مطابقت و اولین گرند اسلم عنوان.

پیروزی ساخته شده در روسیه متولد Kenin جوانترین زنان استرالیا, برنده پس از ماریا شاراپووا برداشته جایزه به عنوان یک 20 ساله در سال 2008 و Kenin در حال حاضر به نظر می رسد به مقصد مشابه ستارگی.

“رویای من رسما می پیوندند” Kenin گفت: پس از لغو دافنه Akhurst یادبود جام ملت های آسیا در ملبورن.

“رویاها به حقیقت می پیوندند. اگر شما یک رویا سپس به دنبال آن بروید – آن را به حقیقت می پیوندند. این دو هفته شده است بهترین روز زندگی من,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی