جلیقه های زرد سرپیچی Covid-19, مستند & گاز اشک آور در اعتراض به پاکسازی دولت (ویدئوها)

زرد جلیقه تظاهرکنندگان نیست اجازه دادن به ممنوعیت تجمع جرم یا ترس از coronavirus جلوگیری از آنها را از ابراز مخالفت خود را با دولت فرانسه و برگزاری هفتگی خود, تظاهرات در پاریس.

وزیر کشور فرانسه کریستف Castaner در روز جمعه ممنوع تمام تجمعات از بیش از 100 نفر اما صدها نفر از تظاهرکنندگان در حال ادامه هفتگی زرد جلیقه شب زنده داری و اعتراض در پاریس نشانه.

هزاران نفر از نیروهای امنیتی پرسنل در خیابان های پایتخت در تلاش برای سرکوب این جنبش که در حال حاضر در حال اجرا است و برای 70 هفته متوالی.

شاهدان عینی و فیلم نشان می دهد که پلیس ضد شورش با شلیک گاز اشک آور در تلاش برای به زانو در آوردن فعالان به عنوان تظاهرات spiralled نسبت به خشونت است.

در یک سخنرانی تلویزیونی آدرس به ملت در روز پنج شنبه رئیس جمهور امانوئل پاکسازی اعلام تعطیلی مدارس و خواست مردم برای جلوگیری از تماس نزدیک برای ترس از گسترش این ویروس که به کشته شدن 79 نفر در فرانسه و آلوده بیش از 3,600.

قبل از آن اعلام پلیس پاریس در حال حاضر را رد کرد و درخواست از معترضان برای نشان دادن در سایت های برجسته در پایتخت فرانسه.

تظاهرات می آید فقط یک روز قبل از رای دهندگان را در مجموعه ای به رفتن به پای صندوق های رای در انتخابات محلی که در آن پاکسازی حزب است هوا به کرایه میداد.

رئیس جمهور فرانسه تصمیم گرفت از ادامه انتخابات با وجود مدارس و دانشگاه ها بسته و حمل و نقل عمومی محدود با توجه به سرایت ترس.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im