WWE تلقی ‘ضروری کسب و کار’ در فلوریدا ادامه خواهد داد به کار زندگی می کنند نشان می دهد با وجود coronavirus مستند

کشتی سرگرمی جهانی (WWE) تعیین شده به عنوان یک کسب و کار ضروری’ در فلوریدا و ادامه خواهد داد به کار گیرند حوادث زندگی می کنند در کنار دیگر خدمات ضروری در هر محلی رسمی دولت در دولت است.

WWE طولانی موعظه a ‘نشان می دهد باید در ذهنیت. حملات تروریستی و بلایای طبیعی و حتی مرگ یکی از نوازندگان در طول نشان می دهد نمی تواند وینس مک ماهون را سفر جاده نشان می دهد گرفته شده از هوا حتی به طور موقت تا چه شانس جهانی همه گیر?

در مقایسه با عملا هر ورزش دیگر در ایالات متحده WWE صادر شده است تقدیر توسط اورنج کانتی شهردار جری Demings به ادامه عامل حوادث زندگی می کنند و از عملکرد آن مرکز در اورنج کانتی به طور بالقوه باز کردن درب به سایر رشته های ورزشی از سرگیری عملیات در دولت است.

همچنین در rt.com او ‘مرد’: دیدار با بکی لینچ ایرلندی WWE superstar و تنها به پین UFC افسانه روندا راسی (تصویری)

این سازمان دارای فیلم برداری چندین زنده نشان می دهد در پشت درهای بسته در دولت از جمله آنها سالانه نمایشگاه و رویداد, ‘مسابقات’ و تا به حال مشخص شده قصد دارد برای ادامه فیلمبرداری خود را ” خام ” و “اسمک دان’ تلویزیون را نشان می دهد برای آینده قابل پیش بینی.

این آمار بالقوه موانع زمانی که آنها تلقی نمی معاف از دولت گسترده پناهگاه در محل سفارش اجرا می شود که حداقل تا مارس 30. این تصمیم عوض شد زیر بحث و گفتگو با فرماندار ران DeSantis’ دفتر Demings اظهار داشت: در روز دوشنبه.

WWE خواهد شد در حال حاضر در کنار دیگر ضروری کسب و کار و خدمات مانند کسانی که در بهداشت و درمان, مواد غذایی و حمل و نقل بخش است.

زبان هر یک یادداشت صادر شده توسط دفتر فرماندار اضافه شده به لیست خدمات ضروری: “کارکنان در یک ورزش حرفه ای و تولید رسانه ملی با مخاطبان – از جمله هر گونه ورزشکاران, هنرمندان, تولید, تیم, اجرایی, تیم رسانه ای تیم و دیگران لازم برای تسهیل از جمله خدمات حمایت از این تولید – تنها در صورتی که محل بسته است به عموم مردم.”

این قابل درک است که WWE تلقی شده است ضروری کسب و کار به دلیل اهمیت آن به فلوریدا اقتصاد است.

همچنین در rt.com خبر جعلی: طرفداران کشتی اسلم روندا راسی رقبای تهدید به دست کشیدن او به f*ck و ادعا WWE دعوا واقعی نیست

اعتقاد ما آن است که در حال حاضر مهم تر از همیشه برای ارائه به مردم با انحراف از این دوران سخت,” WWE در بیانیه ای گفت. “ما در حال تولید محتوا در یک مجموعه بسته با تنها ضروری پرسنل در حضور و غیاب زیر مناسب دستورالعمل در حالی که در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی اضافی برای اطمینان از بهداشت و سلامتی ما هنرمندان و کارکنان. به عنوان یک نام تجاری است که بافته شده به تار و پود جامعه WWE و آن ستاره را خانواده ها با هم و ارائه یک حس امید و عزم و پشتکار.”

تا کنون یکی WWE استعداد گزارش شده است که آزمایش مثبت برای کوروناویروس. یکی دیگر از شرکت ستاره مجری به نام رومن رینز گزارش حاضر به رقابت در اخیر رسلمنیا رویداد با وجود اینکه رزرو به بالا با مشخصات مطابقت با توجه به او به تازگی از بهبود واقعی زندگی تقلا لوسمی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im