نوع اشتباه ‘انرژی’? بلومبرگ طول می کشد در ‘برنی Bros’… با استفاده از هیلاری کلینتون-سبک تاکتیک

کاندیدای حزب دموکرات و مایک بلومبرگ مستقر شده یک تاکتیک جدید علیه برنی ساندرز: متهم هواداران خود را از آزار و اذیت و معنی توییتهایی. هیلاری کلینتون با استفاده از همان استراتژی در سال 2016 و دچار ویرانگر از دست دادن.

در کمی بیش از دو هفته رقابت برای نامزدی حزب دموکرات منتقل شده به برنی ساندرز در مقابل هر کس دیگری. از بین بردن سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن سرب در آیووا و نیوهمشایر مقدماتی مردمي سناتور ورمونت در حال حاضر frontrunner تقریبا در هر نظرسنجی ملی با فوتبال مانند بایدن پیت Buttigieg و در حال حاضر سابق شهر نیویورک شهردار مایک بلومبرگ ، گزنده در پاشنه خود را.

بلومبرگ نامزدی خاص به نظر می رسد نقطه مقابل ساندرز’. بلومبرگ یک میلیاردر در حالی که بسیاری از ساندرز’ کمپین پیام ریل در برابر افراط فوق العاده غنی است. بلومبرگ محوری خود را به 2020 مسابقه با صرف یک و نیم میلیارد دلار در آگهی های تلویزیونی در حالی که ساندرز سیاهی خود را مردمی حمایت از اهدا کنندگان. بلومبرگ گرفته هرگز در یک بحث تلویزیونی, در حالی که ساندرز شده است در هر مرحله از سال گذشته است.

همچنین در rt.com با ساندرز صعودی در انتخابات اسرائیل و لابی صرف دیگران بزرگ به نزول شانس خود را در نوادا

بلومبرگ حتی ادعا آیووا و نیوهمپشایر مقدماتی و نشستن نوادا و کارولینای جنوبی بیش از حد.

ساندرز’ جناح چپ پایه می بیند بلومبرگ ورود به عنوان یک تلاش آشکار برای “خرید” نامزدی. ساندرز خود گفت: جمعیت در لاس وگاس در روز شنبه که “شهردار بلومبرگ با تمام پول خود را نمی خواهد ایجاد نوعی از هیجان و انرژی ما نیاز… به شکست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.”

بلومبرگ پاسخ داد: روز دوشنبه با حمله به ساندرز’ “عصبانی ارتش” آنلاین از حامیان به اصطلاح “برنی وارنر’ ارائه مجموعه ای از گیلاس برداشت پیام های توهین آمیز گفته از ساندرز حامیان همراه با برخی از نابود اخبار از رسانه های جریان اصلی. این ویدئو به پایان می رسد puzzlingly با یک کلیپ از ساندرز خود خواستار “یک گفتمان مدنی.”

“ما نیاز به متحد برای شکست مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر. این نوع از “انرژی” است و نه برای ما وجود دارد,” بلومبرگ اضافه شده در صدای جیر جیر.

با مهر و همکار خود فوتبال انتهایی ساندرز در نظر سنجی نیویورک میلیاردر است که نه تنها نامزد به دنبال تار ساندرز برای رفتار برخی از طرفداران خود را. در روز شنبه با ارسال نامهای به ساندرز محکوم به “باطل مخرب misogynistic” حرف از هواداران خود.

ساندرز’ سیاست های محبوب هستند. اکثریت آمریکایی ها حمایت خود را از پیشنهاد ‘مدیکر برای همه’ طرح دو سوم دوباره پیشنهاد خود را برای افزایش حداقل دستمزد به 15 دلار در هر ساعت و یک اکثریت موافقت با طرح خود را برای پاک کردن بدهی های دانشجویی. مخالف از جمله “پوپولیستی” سیاست دشوار است, به خصوص برای وال استریت-دوستانه سیاستمدار مانند بلومبرگ گفت که خود را در وب سایت های خبری در سال 2015 که او “هرگز به نفع” از افزایش حداقل دستمزد, اما حمله به رای دهندگان است یک حرکت مخاطره آمیز.

فقط درخواست هیلاری کلینتون ، به عنوان ساندرز’ محبوبیت رشد در طول سال 2016 مقدماتی کلینتون در آغوش اصطلاح ” برنی Bros,’ استفاده از آن به لام ساندرز’ حامیان به عنوان یک کل به عنوان جوان, مرد زن ستیزی که حاضر به تغییر طرف به تیم هیلاری به دلیل درک جنسیتی. این اصطلاح در اصل ابداع شده توسط اطلس نویسنده رابینسون مایر که در توصیف اولیه ‘برنی Bro” به عنوان یک “سیاه و سفید به خوبی تحصیل کرده طبقه متوسط” که “hectors دوستان خود” حاضر به حمایت از ساندرز’ “پای در آسمان مترقی سیاست” و فریاد کردن صدای مخالف.

همچنین در rt.com هیلاری برای VP ‘حدس و گمان’? بلومبرگ کمپین برس به کنار اما توقف کوتاه از منکر کلینتون ‘running mate” ادعا می کنند

کلینتون در ایران کلیشه آیا به عنوان استقرار رسانه ها. به عنوان ساندرز و کلینتون قفل شد به یک مرده گرما در فوریه سال 2016 کلینتون در مبارزات انتخاباتی هشدار به Sanders درخواست او برای جلوگیری از “تحقیرآمیز و توهین به” زبان “برنی وارنر” بیگانه رای دهندگان بود کلینتون سلاح از انتخاب در سال 2016 کرد او را بدنام نام تجاری از مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان به عنوان یک “سبد deplorables.”

در واقعیت وجود دارد که نشان می دهد که بیشتر “تند و زننده و تند و تیز” از ساندرز’ حامیان آنها چیزی جز یک اقلیت کوچک. بسیاری از آنها بیش از حد بودند. به عنوان کلینتون متهم هواداران خود را از تبعیض زن رای دهندگان flocked به تیم ساندرز با زنان 29 و جوانتر دادن سوسیالیستی سناتور شش بار به عنوان بسیاری از آرا در آیووا.

پس از کلینتون مسجل نامزدی در جولای زیادی قنداق کردن از این ‘برنی یا نیم تنه’ رای دهندگان در خانه ماند در روز انتخابات و یا به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در اعتراض به رای دادن. چگونگی حزب دموکرات عضلانی ساندرز از مشاجره برجسته ساندرز حامیان مانند روزنامه نگار و فعال کاساندرا فربنکس علنا رو در هیئت مدیره مغلوب ساختن پیشی جستن ،

بلومبرگ آخرین شیرین کاری به نظر می رسد مجموعه ای برای راندن بیشتر رای دهندگان از آن جذب. تبلیغ ملاقات با تمسخر و واکنش شدید در روز دوشنبه, روزنامه نگار, Glenn Greenwald, به tweeting: “که هیچ کس – حتی کسانی که با 60 میلیارد دلار – هنوز می توانید شکل بهتری حمله ساندرز از ابتدایی ارزان 2016 تاکتیک برجسته میانگین توییت از تصادفی, ناشناس, ظاهری, حامیان باید به شدت تشویق به ساندرز کمپین.”

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im