‘نوشتن کتاب و یا shut up’: Stephen King طول می کشد تا گرما پس از انتقاد از مغلوب ساختن پیشی جستن Covid-19 تیم پاسخ برای “مرد پیر و سفید”

ترسناک رمان استفان کینگ آخرین را در Covid-19 شیوع رفته است و نه بیش و همچنین آنلاین کوبیدن رئیس جمهور تهمت پاسخ تیم برای داشتن اشتباه و نژاد و سن و جنس – اما شهروندان توصیه او چوب به داستان.

وزن در دوران رئیس جمهور اضطراری ملی اعلام روز جمعه – که در آن تهمت بود پیوست و با گروهی از مقامات بهداشت شنود گذاشته برای کمک به تلاش ها برای جلوگیری از گسترش ویروس کشنده – پادشاه خردمندانه با اشاره به ترکیب جمعیتی این تیم توصیف آن به عنوان “همه مرد همه و همه سفید است.”

این ناخواسته-برای مشاهده کشیده شده است طوفان از واکنش در توییتر با انتقاد از پادشاه برای کشیدن کاملا نامربوط مسائل مربوط به نژاد و جنسیت به بحث بیش از این توانایی دولت برای جلوگیری از بحران بهداشتی.

با همیشه در حال خارش توییتر انگشت, شاه ظاهرا نمی دیده بان این جلسه برای مدت طولانی قبل از نوشتن کردن اعضای تیم به عنوان بیش از حد پیر مرد و سیاه و سفید و در عین حال وجود دارد در واقع زنان در حال حاضر. متوجه خطای خود نویسنده اخراج کردن سریع رد گم کردن و یک “اوه … من بد است.” اما به سختی از دست رفته به ضرب و شتم او بلافاصله از سر سخنرانی دراز وشدیداللحن اظهار نظر که “بانوی با شال” نگاه “بسیار بزرگ” در کنار دیگر “بوزو” اعضای تیم – در حالی که به طور کامل نادیده گرفتن مدارک تحصیلی.

خوب به دنبال “بانوی با شال” معلوم است دکتر دبورا Birx که ساخته شده بود و کاخ سفید در واکنش هماهنگ کننده برای Covid-19 همه گیر و از سال 2014 تا نظارت a $6.6 میلیارد برنامه برای مبارزه با ایدز در 65 کشور تحت حوزه وزارت امور خارجه. نظر در رسانه های اجتماعی با عجله به اطلاع پادشاه Birx اعتبار که بسیار فراتر از او به نظر می رسد.

دیگران خواست شاه برای بازگشت به آنچه که او را شناخته شده برای نوشتن, spooky stories – و به واقع به چالش کشیده و موجب زنگ استراحت.

همچنین در حال حاضر به صورت اضطراری ملی اعلام شد, Seema Verma که اداره مراکز مدیکر و مدیکید خدمات تحت مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و بنیانگذار و مدیر عامل سابق بهداشت شرکت مشاوره SVC Inc. – یکی دیگر از زنان نادیده گرفته شده توسط King در تلاش خود را برای اینترنت تصویب.

پادشاه تلاش برای صیقل دادن خود بیدار واجد fides می آید فقط چند هفته پس از او بو توسط همکار خود را لیبرال ها اعلام کرد که بیش از او ارزش کیفیت بیش تنوع در مسائل مربوط به هنر و مجبور به تبری جویند که ارتداد. وقتی که می آید به مقدار کمتر جدی موضوع شیوع جهانی, اما, ظاهرا, رنگ پوست و جنسی آناتومی سنگین تر بودن از تخصص علمی برای رمان نویس است.

همچنین در rt.com Stephen King کند بدترین چیزی که یک ستاره می تواند انجام دهد و می رود در یک بیدار عذرخواهی تور

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im