پیام های پشتیبانی شده اند ریختن برای راننده نسکار Ryan Newman است که در یک “جدی اما نه تهدید کننده زندگی” وضعیت پس از وحشت خود را از سقوط در دامان تاریخ و زمان آخرین از دیتونا 500 در فلوریدا در روز دوشنبه.

نیومن, 42 بود که منجر به مسابقه نزدیک شدن به خط پایان برسد اما سقوط به دیوار در 200mph پس از شنود گذاشته شده توسط هم تیمی Ryan Blaney, کوه در می رم به هوا با خشونت و سپس با یکی دیگر از ماشین و پرتاب به هوا یک بار دیگر.

نیومن خودرو و سپس skidded در سراسر مسیر در سقف آن به عنوان کمک کرد.

وجود دارد فوری ترس برای نیومن ایمنی به عنوان او stretchered از خودرو گرفته و به محلی هالیفاکس مرکز پزشکی.

‘بزرگ’: سازمان دیده بان بزرگ سقوط در دیتونا 500 را نیمی از روروک مخصوص بچه ها

بیانیه ای از نیومن را Roush Fenway مسابقه تیم بعد از صدور به روز رسانی در وضعیت خود بیان او بود و انتظار می رود برای زنده ماندن آسیب های خود را.

“او است که در بیماری جدی است اما پزشکان نشان داده اند آسیب های خود را زندگی تهدید نیست.” آن را بخوانید.

“ما درک افکار و دعاهای خود را و از آنها بخواهید که به شما احترام حریم خصوصی رایان و خانواده اش در طول این زمان.”

پشتیبانی ریخت و در رسانه های اجتماعی برای نیومن سابق برنده مسابقه از جمله از رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بود که با حضور در افتتاحیه این مراسم در روز یکشنبه قبل از باران مجبور کرده بود آن تاخیر به دوشنبه.

دیگران به نام تکان دهنده سر و صدا “بدترین خراب” آنها را دیده بود در تاریخ نسکار.

دوشنبه مسابقه برنده شد توسط تویوتا دنی Hamlin که موفق به جلوگیری از این تاریخ و زمان آخرین دقیقه هرج و مرج به ادعای دوم متوالی دیتونا 500 پیروزی و سوم از کار خود را.

Hamlin ضرب و شتم راننده فورد Blaney به مقام دوم توسط فقط 0.014 ثانیه است که دومین کوچکترین حاشیه پیروزی در دیتونا 500 تاریخچه.

وجود انتقاد از جشن توسط Hamlin و تیم او در پی نیومن وحشتناک تصادف و مالک تیم Joe Gibbs بعد عذرخواهی کرد و گفت که آنها تا به حال شده است غافل از شدت حادثه است.

نسکار اجتناب تصادفات منجر به مرگ پس از دیل Earnhardt, درگذشت دیتونا 500 در سال 2001 باعث rigourous جدید اقدامات ایمنی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی