برنامه ریزی دیواری شامل teenage آب و هوا فعال گرتا Thunberg در داکوتای شمالی پرتاب شده است به باد پس از اخبار از پروژه stoked خشم و انزجار در میان مردم محلی که آب گرفتگی رسانه های اجتماعی با اعتراض و تهدید به تحریم کنند.

7-نقاشی دیواری پا شد و قرار بود ارسال شده در یک دیوار بیرونی از آجر فر نانوایی در شهر بیسمارک, اما, زمانی که رسانه های محلی خروجی KFYR-TV به ارمغان آورد و داستان آن در Facebook صفحه در سه شنبه شب شد بلافاصله در آغوش, با پست racking تا بیش از 1000 دیدگاه در عرض چند ساعت.

“ما نمی توانیم کسی را از اهمیت از داکوتای شمالی در ساختمان؟” خواسته یک خشم محلی است. “ما دولت تاریخ است که با آب گرفتگی مهم مردم بومی آمریکایی پیشگامان کاشفان رئیس جمهور مخترعان. به طور جدی! این بدترین ایده تا کنون!”

سیل از نظرات منفی به زودی به حال یک اثر باعث عکاس و آب و هوا فعال شین Balkowitsch – که اسیر این تصویر که به صورت نقاشی دیواری و پیشنهاد پروژه در وهله اول — به طرح در دسترس نباشد.

“من احساس می کنم برای نانوایی. من می توانم برخی از کسب و کار در حال تهدید برای کار من” Balkowitsch گفت: بیسمارک تریبون با اشاره به شهروندان تعهد به تحریم کسب و کار.

همچنین در rt.com ‘گرتا سندرم’: بروکسل مجبور به عذر خواهی پس از دو بار مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا جرات نداره به اخراج جوانان آب و هوا فعالیت

Balkowitsch می گوید عکس در سوال این است که خود را “مهم ترین کار تا به امروز است.” پس از ارسال آن به رسانه های اجتماعی تصویر را به دست آورد میلیون ها نفر از ترکیب و اجازه می دهد عکاس برای تبلیغ هر دو کار خود را و “مشاهدات خود را در تغییرات آب و هوایی و زیست محیطی حفظ”با توجه به آنالوگ برای همیشه لطفا برای مجله. تصویر حتی با توجه به یک اشاره از جوان آب و هوا صلیبی خودش.

پس از لغو برنامه برای نقاشی دیواری, اما, Balkowitsch عنوان هر پیام سیاسی تصویر – تی گرتا خودش – ممکن است حمل اصرار “این یک تصویر از یک دختر 17 ساله است که همه چیز در آن است به من.”

“پیام خود را و چیزهای که پیام خود را. به عنوان یک هنرمند این وظیفه من به ضبط تاریخ در اطراف او” اضافه شده این عکاس که به دنبال فعال جوان برای ماه قبل از خوراکی تصویر.

منتقدان از پیشنهاد دیواری دیدم چیز کاملا متفاوت با یک دیدگاه این استدلال که “Thunberg نماد تفرقه در یک قطبی با موضوع” اضافه کردن “اکثر مردم در حال حاضر تصمیم شخصی خود را در جدول رده بندی تغییر آب و هوا تا من موفق به دیدن چگونه نقاشی دیواری از او خواهد بود بسیار بیشتر از تحریک جنگ است.”

همچنین در rt.com فراموش نکنید که در مورد تعادل ؟ BBC در حال حاضر آب و هوای فعال گفت: این یک “امتیاز” به نماد جهانی’ گرتا Thunberg مقابل سری جدید

برخی از آنها به مراتب کمتر مودب در سوژه متحرک از روبرو این ایده نشان می دهد گزینه های دیگر برای محل نقاشی دیواری: “شاید ما می توانید آن را در پایین تصفیه آب استخر. هر دو پر از s**t.”

مخالف بود و جهانی نیست اما با یک تعداد انگشت شماری از Facebook کاربران پشتیبان گیری از Thunberg و به چالش کشیدن منتقدان به ایجاد خود را آثار هنری است.

“و فقط می خواهم که. همه این افراد متعلق به نسل به نظر می رسد” یک حامی گفت. “حداقل این بانوی جوان و شور و شوق. حداقل او لعنت می دهد در مورد زمین ما است. نمی خواهم آن رشد برخی از استعداد و توان خود را در نقاشی های دیواری!!”

پس از اعتراض عمومی صاحبان کوره آجر نانوایی, Steven و شنی جاکوبسن گفت که آنها تا به حال خواسته صاحبخانه خود اجازه می دهد تا نقاشی دیواری ساخته شود تحقق “تاثیر احساسی که این عکس ممکن است باعث شود.”

در حالی که بد بخت پروژه هرگز به دست می آمد در بیسمارک آن بود که نه تنها یکی از نوع خود در ایالات متحده است. در ماه نوامبر گذشته یک چهار داستان گرتا, دیواری, رونمایی شد در سان فرانسیسکو بود که همچنین از یک نی نی خاموش-قرار دادن برخی از ساکنان یکی حتی رفتن تا آنجا که به گمان آن را “dystopian.”

همچنین در rt.com نه خزنده در تمام: غول گرتا Thunberg نقاشی دیواری به فضل مرکز شهر سان فرانسیسکو (عکس)

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im