ایتالیا جوزپه کونته دستور داده است تا همه کسب و کار و فعالیت هستند که حیاتی برای حمایت از نیازهای اساسی بسته شود گسترش در سراسر کشور shutdown در پی گیر این ادعا تعداد بی سابقه ای از زندگی است.

تماس با بحران “سخت ترین” یکی در ایتالیا بعد از جنگ دوره کونته اعلام کرد که تنها “فعالیت تلقی حیاتی برای تولید ملی اجازه خواهد داشت” حداقل تا آوریل 3.

ما در حال کاهش پایین در کشور تولید موتور اما ما نه توقف آن

اصرار مردم برای حفظ آرامش در خانه بماند و نه ذخیره کردن PM وعده داده است که در همه سوپر مارکت ها و داروخانه ها و همچنین خدمات بانکی و ضروری حمل و نقل عمومی باز باقی خواهد ماند.

همچنین در rt.com ایتالیا coronavirus تلفات بازدید 4,825 به عنوان 793 مردن در یک روز در بزرگترین افزایش روزانه

در حالی که آن را روشن است که کارخانه ها و کسب و کار در نظر گرفته خواهد شد حیاتی برای حفظ ایتالیا در حال اجرا دولت است که انتظار می رود به صدور یک فرمان اضطراری, جزئیات جدید از اقدامات و آنها را بلافاصله موثر.

مرگ و میر از این Covid-19 بیماری در ایتالیا تقریبا رسیده 5,000 متناوب 793 نفر را تایید کرد روز شنبه به تنهایی. مدیترانه ملت پیشی گرفتن چین در اوایل این هفته برای تبدیل شدن به بدترین آمار کشور در جهان با مجموع تعداد موارد در بیش از 53,000.

رئیس جمهور روسیه ابراز حمایت خود را به رهبری در رم و ایتالیا مردم را به عنوان او صحبت می کرد با کونته در شنبه امیدوار به ارائه دنده محافظ موبایل عفونی و دیگر تجهیزات پزشکی به ایتالیا. هشت تیم از نظامی روسیه پزشکان و ویروس شناسی کارشناسان در حال حاضر در حالت آماده به کار است و می تواند اعزام به ایتالیا در اوایل روز شنبه یک بار رم greenlights حرکت می کند.

همچنین در rt.com پوتین ارائه می دهد به ارسال پرسنل پزشکی و تجهیزات برای کمک به ایتالیا شامل شیوع کروناویروس

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی