جهان شماره 1 نواک جوکوویچ اذعان می کند او تنها در مقام سوم در تنیس’ محبوبیت مخاطرات

با وجود اینکه در جهان برترین بازیکن تنیس, نواک جوکوویچ, می گوید او هنوز هم احساس می کند بهترین دوم وقتی که می آید به جمعیت حمایت از او دریافت زمانی که او طول می کشد در, راجر فدرر و رافائل نادال.

صحبت با مطبوعات در صربستان جوکوویچ گفت: دو رقبا همیشه بهتر پشتیبانی از غرفه را از او می کند هنگامی که آنها رفتن سر به سر در دادگاه است.

“من بسیاری از مسائل نشان می دهد که من را دوست نداشتند اما من واقعا لازم نیست که تصور به خصوص خارج از دادگاه” جوکوویچ گفت: در یک کنفرانس خبری در آکادمی تنیس در بلگراد.

“حتی اگر که درست بود چرا که من می خواهم برای اضافه کردن سوخت به آتش ؟

همچنین در rt.com جوکوویچ نشان میدهد که دوباره او تنیس را نهایی جنگجو – حتی اگر صرب بعید است که تا کنون دریافت احترام کامل او را با توجه

“من نمی خواهم به هم بزنید تا احساسات منفی است. من هیچ احساسات بد برای افرادی که به من کمک نمی. پس گفت که من افتخار من, واکنش های گاه به گاه در دادگاه به عنوان عشق من بهتر از من کنترل خود را در زمان.

“من همیشه اعتراف کنم که اشتباه می کنند و من همیشه سعی کنید به آنها را یاد بگیرند. شما درو چه افشانده است و هرگز قصد من برای تولید انرژی بد است.”

اما در ابتدا پس از پیدا کردن آن سخت برای مقابله با, صربی ستاره می گوید: او خوب جای خود را در سه راه مسابقه محبوبیت در صدر تنیس جهان است.

“این یک واقعیت است که اکثر طرفداران حمایت از فدرر و نادال در برابر من اما این است که با توجه به آنچه که آنها نشان دهنده در جهان, تنیس,” او گفت:.

“این به آن معنا نیست که طرفداران از من متنفر است و آن را قطعا به این معنا نیست که من باید به نوبه خود از صربستان در برابر بقیه جهان فقط به خاطر مردم کمتر برای حمایت از من در گرند اسلم نهایی.”

همچنین در rt.com جادوگر شهر از: جوکوویچ مراحل fightback به ضرب و شتم Thiem و رکورد پیروزی-گسترش هشتم استرالیا باز

جوکوویچ حتی اشاره کرد که چگونه این جمعیت را پاک کردن پشتیبانی برای فدرر در ویمبلدون نهایی همانند سال گذشته در واقع خدمت بیشتر به ایجاد انگیزه در او برای حتی بیشتر عملکرد او به عنوان شکست سوئیس سوپراستار را به تصرف خود عنوان.

“هنگامی که آنها شعار می دادند ‘راجر, راجر” من با اراده خودم به باور آنها شعار ‘نواک نواک’,” او گفت:.

“گاهی اوقات آن را به من یک انگیزه. اما راستش من ترجیح می دهم با داشتن جمعیت در کنار من.

“که در آن شما خواهد بود و نه در یک محل که در آن 10,000 طرفداران با شما یا علیه شما؟”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im