قهرمان جهان و المپیک شناگر Boglárka Kapas میان نه نفر از اعضای مجارستانی تیم ملی شنا به آزمایش مثبت برای Covid-19 کشور شنا انجمن تایید کرده است.

مجارستانی, شنا, انجمن اعلام کرد که روز سه شنبه خود شناگران شده است تست شده و غیر منتظره ای تعداد پرسنل تا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus.

“ما آزمایش همه ملی شنا فهرست تیم و همچنین کارکنان با تیم, مربیان, ماساژ,” این بیانیه را بخوانید.

“نتایج را در آینده و به عنوان از سه شنبه شب نه مثبت بودند.”

Kapas ارسال شده یک ویدیو به Instagram که در آن او تایید او به عنوان رتبهدهی نشده است تا به حال هیچ نشانه و خواست طرفداران خود را به ماندن در خانه.

“من شده است با آزمایش مثبت برای Covid19. من نمی باید هر گونه علائم در عین حال و به همین دلیل آن مهم است که شما بدانید که حتی اگر شما احساس می کنید شما سالم می تواند گسترش ویروس. لطفا مراقب باشید در خانه ماندن و سالم ماندن” 26 ساله.

Kapas یک نخبگان همه جانبه شناگر مسجل المپیک برنز در 800 متر آزاد در سال 2016 ریو بازی شد و 200 متر پروانه قهرمان جهان در گوانگجو کره جنوبی در سال گذشته است. او همچنین شش بار قهرمان اروپا.

جالب اینجاست که تنها چند روز زودتر Kapas ده ها تن از ورزشکاران در قرنطینه به نوشته یک خانه تمرین تصویری.

با وجود این ویروس بودن به خصوص تهاجمی در اروپا که در آن مرگ و میر در حال حاضر رتبه در ده ها هزار نفر در این قاره مجارستان حدود 500 مورد ثبت شده از coronavirus و 20 مرگ و میر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی