جهان بوکس قهرمان بیلی جو ساندرز معذرت خواهی بعد از ویدئو نشان می دهد که او ‘آموزش مردان چگونه به آمار زنان در مستند’

انگلیسی, جهان قهرمان بوکس بیلی جو ساندرز است عذرخواهی کرد پس از فیلم ظهور ظاهر می شود به او نشان می دهد آموزش مردان نحوه برخورد همکاران زن خود را اگر شعله ور شدن تنش در مستند در طول Covid-19 بیماری همه گیر.

WBO جهان فوق العاده میان قهرمان ساندرز, 30, دیده می شود, در این فیلم آموزشی با یک punchbag در انبار خود را.

صحبت کردن به دوربین بوکسور آغاز می شود گفت: “من فقط می خواهم برای ایجاد یک ویدیو کمی برای همه شما پدران شوهران اگر شما دوست دختر و غیره.

“بدیهی است که این Covid-19 چیزی که کاملا جدی است و ما جدا شده در فضاهای تنگ.

“اگر خود زن است که به شما دادن و شما سعی می کنید به بیمار شما سعی می کنید آرام می شود اما پس از روز هفتم یا ششم شما در مورد به منفجر شود.

“ناگهان او را در آینده به شما تف کمی از زهر را در صورت خود را… من نمی دانم آنچه که شما انجام می شود اما شما ناراحت ،

“همانطور که او در آینده در شما و شما آن را از دست داده فقط به امن نگه داشتن آن با دست است.

“به طوری که او می آید او را فقط در مورد به چیزی می گویند و شما منفجر شود و آمار او را در چانه و” ساندرز می گوید و سپس چکش punchbag با دست راست.

در این فیلم نیز به اشتراک گذاشته شده توسط آینه و بنا به گزارش های به دست آمده از یک گروه واتساپ ساندرز می رود و سپس به توضیح دهید که چگونه به “پایان” برخورد.

“در این زمان او ممکن است فلش و دیدن سفید… او در یک حالت وحشت” ساندرز ادامه داد.

“همه ناگهانی شما شیب که با زانو و پایان او خاموش است که باید فوت و فن انجام دهد” او سپس می افزاید: فرود باطل قلاب به سمت چپ در punchbag.

گروه های متعدد هشدار داده اند که موارد خشونت داخلی افزایش می دهد که مردم خودشان cooped در اجتماعی محدودیت های اعمال شده در نتیجه Covid-19 شیوع.

و در حالی که ظاهرا زبان-در-گونه ساندرز به نظر می رسد که preempted واکنش به توییتر به عذر خواهی برای این کلیپ.

“من هرگز چشم پوشی خشونت خانگی و اگر من تو را دیدم یک مرد لمس یک زن من خواهد سر و صدا او را به تکه های خودم” بوکسور نوشت: به 149,000 پیروان.

“من یک دختر و اگر یک مرد گذاشته انگشت بر او این امر می تواند خوب به پایان رسید . عذر خواهی اگر من به جرم هر اقامت خوش شانس x”

ساندرز یک قهرمان سابق میان جهان شکست نخورده در 29 حملات و مخفیگاه آنان را به صورت مکزیک megastar Saul ‘Canelo’ آلوارز در پول در حال چرخش جلسه در لاس وگاس بعد از این سال باید coronavirus همه گیر فروکش.

بریت جنگنده است که بحث رقم داشتن تنها به تازگی مجبور به عذر خواهی برای ظاهر شدن به نور Covid-19 بحران در یک حادثه شامل یک دوست و یک تماس به یک شرکت هواپیمایی.

در سال 2018 ساندرز جریمه شد £100,000 توسط انگلیسی بوکس هیئت مدیره کنترل (BBBofC) برای تصویری که او در آن ارائه شده یک زن مواد مخدر در بازگشت برای انجام یک عمل جنسی.

همچنین در rt.com جهان قهرمان بوکسور ساندرز جریمه 100000 پوند به صورت تصویری ارائه زن کرک برای عمل جنسی (تصویری)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im