اگر شما مشغول به کار از خانه در طول چند ماه گذشته شما را به خوبی ممکن است صرفه جویی در هزینه های سفر و ناهار اما شما اجرا کنید تا صورت حساب های دیگر از جمله برق و حرارت.

برخی از کارفرمایان به کارکنان خود کمک هزینه برای کسانی که تحت پوشش اضافی هزینه های.

اما اگر آنها نمی, کارکنان هنوز هم می تواند ادعا می کنند یک کاهش کوچک در مالیات خود را برای زمان آنها مجبور به کار در خانه.

چقدر می توانم ادعا ؟

آن خواهد بود بسیار روی حیله و تزویر برای محاسبه دقیقا چه مقدار از صورتحساب برق خود را برای کار استفاده می شود – بنابراین HM درآمد و آداب و رسوم (HMRC) اجازه می دهد تا شما ادعا تا £6 هفته از هزینه های بدون نیاز به ارائه صورتحساب و یا مدارک برای توجیه آن است.

این بدان معنی نیست که شما صرفه جویی £6 هفته – شما تنها صرفه جویی در مالیات شما را در آن پرداخت. که با این نسخهها کار به عنوان £1.20 یک هفته (یا در اطراف £62 سال) برای پایه نرخ مالیات دهندگان و یا £2.40 یک هفته (£104 از یک سال) برای یک نرخ بالاتر مالیات دهندگان.

و شما باید در خانه کار کند چرا که شما باید نه از سر انتخاب است.

ممکن است ادعا می کنند بیش از £6 هفته است اما شما باید به ارائه مدارک برای حمایت از ادعای خود را.

اگر کارفرمای شما فراهم می کند یک کار از خانه کمک هزینه که مالیات به £6 هفته – بنابراین شما نمی توانید ادعای دیگر برای کاهش مالیات ،

این کمک هزینه در دسترس بوده است اما آگاهی رشد کرده است پس از همه گیر بسیاری از دفاتر به نزدیک است.

“ما تا به حال کاملا چند تماس در این مورد می گوید:” ایوان گراهام مالیاتی مدیر در Ensors حسابداران در ایپسوییچ. “آن را به مردم غنی اما از آن است که مفید مقدار است.”

قبل از 6 مارس سال 2020 به شما اجازه داده شد به ادعای تنها £4 هفته بدون ارائه شواهد. آن را هنوز هم ممکن است ادعا می کنند تا آنجا که به مارس 2016 اما برای سال های قبل شما فقط می توانید ادعا می کنند این نرخ پایین تر است.

مطالعه موردی: طولانی مدت خانه کارگر

اما پک که با این نسخهها کار در خدمات مالی در باکینگهام شده است این ادعا کامل کمک هزینه پس او شروع به کار از خانه در سال 2017.

او هیچ کار برای رفتن به طوری که او موظف است به کار از خانه و در نتیجه به حق ادعا می کنند.

قبلا او خود اشتغالی و مورد استفاده قرار گرفت به این ادعا برای هزینه های را کاهش می دهد او مالیات به عنوان بسیاری از مردم خود اشتغالی انجام دهد.

بنابراین هر سال زمانی که او می شود او را “اطلاع از برنامه نویسی” از HMRC که می گوید او چقدر می تواند درآمد قبل از پرداخت مالیات آن را شامل یک کمک هزینه برای “کار هزینه های” — هزینه کار در خانه.

در این سال آن را £312 – به عبارت دیگر 52 x £6 هفته است.

اما تشویق های بسیاری از او در خانه-کار همکاران به ادعای بیش از حد. “چیزی که با افرادی که BMI آنها استفاده می شود به داشتن همه چیز را برای آنها انجام می شود. آنها می ترسند برای رفتن بر روی HMRC سایت.”

چگونه می توانم شما را به یک ادعا ؟

دو راه وجود دارد به ادعای هزینه – یا خود را سالانه اظهارنامه مالیاتی, اگر شما یک فایل و یا در یک فرم خاص به نام P87 که در دسترس است به صورت الکترونیکی از طریق دروازه دولت و یا بر روی کاغذ.

اگر شما در حال کار کردن در خانه به طور نامحدود شما می توانید خود را دریافت مالیات تغییر می مانند اما برای دریافت پس انداز به طور منظم.

اگر شما تنها کار از خانه برای یک دوره کوتاه از زمان آن را حس می کند به صبر کنید تا زمانی که شما پشت در محل کار, بنابراین شما می دانید چقدر به ادعای.

HMRC در بیانیه ای گفت: “کارکنان می تواند ادعا P87 هزینه در هر زمان اما این ادعا زمانی که آنها بازگشت به محل کار خود را از معنی خود ادعا خواهد بود برای مقدار مناسب و آنها را تنها به تماس با ما یک بار.”

شما می توانید ادعا می کنند برای چیز دیگر ؟

اگر شما تا به حال برای خرید یک کامپیوتر و یا یک صندلی اداری قادر به کار از خانه کارفرمای شما ممکن است به شما پرداخت بازگشت.

اگر نه, شما می توانید ادعا می کنند کاهش مالیات بر آنچه شما خریده اند و به عنوان طولانی به عنوان آن استفاده می شود “کاملا انحصاری و لزوما” برای کار.

شما نیاز به نگه داشتن سوابق و ادعا می کنند مقدار دقیق.

شما همچنین می توانید ادعا می کنند برای کار تلفن تماس در بالای £6 تخت نرخ دوباره, شما نیاز به نگه داشتن سوابق و ادعا می کنند مقدار دقیق.

اما شما نمی توانید ادعا می کنند برای خانه های مربوط به هزینه های آن را افزایش نمی دهد زیرا شما در حال حاضر در کار وجود دارد. که شامل شورای پرداخت مالیات, اجاره, بهره وام مسکن و یا آب – مگر اینکه شما یک متر آب.

مطالعه موردی: جدید claimer

جاناتان گریفین از یورکشایر جنوبی با این نسخهها کار در آن است. او کار کرده است از خانه پس از 23 مارس.

او واصل ادعا می کنند با استفاده از یک P87 فرم مالیاتی در هفت هفته ارزش هزینه از 6 آوریل است.

که به £6 * 7 = £42. به عنوان نرخ پایه پرداخت کننده مالیات او را دریافت 20 درصد از آن – حدود £8.40 – بازگشت.

او در زمینه ادعای آنلاین با HMRC در 23 مه, او در بر داشت که “بسیار ساده”. وجود ردیاب در HMRC سایت که در ابتدا گفت: این امر می تواند پردازش شده در ژوئن 15.

اما در زمان نوشتن این پرداخت هنوز وارد نشده بود و ردیاب می گوید آن است که هنوز در حال پردازش است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی