زنان سیاستمداران در صورت سوء استفاده روزانه در رسانه های اجتماعی

تصور کنید که چیدن تا گوشی خود را و دریافت پیام های توهین آمیز در هر روز است.

زنان در سیاست سخن گفته اند تجارب خود را برای مقابله با تبعیض و نفرت در رسانه های اجتماعی در حالی که خود را ابراز عقاید سیاسی.

برابری جنسیتی خیریه Chwarae Teg گفت: از آن می ترسید تعداد فزاینده ای از زنان بودند که خاموش ایستاده برای انتخابات با توجه به سوء استفاده آنلاین.

دو زن جوان در سیاست صحبت در مورد تجارب خود را در مواجهه با سوء استفاده آنلاین به این سیاست ولز.

یکی از اعضای حزب کارگر که مایل به ناشناس باقی می ماند گفت: او تا به حال برای مقابله با جنسیتی حملات در رسانه های اجتماعی هر روز.

“من به نام یک فاحشه که من یک فاحشه که من باید با قرار دادن جوانان من دور که من نابخردانه که من یک ادم سفیه و احمق است که من باید از بین برود و پخت یک کیک به جای آن – که مورد علاقه شخصی من,” او گفت:.

“[آنها ادعا می کنند] من بی سواد من هیچ جایی در سیاست و شما این را دریافت روزانه آن را مکرر.”

  • تماس به عمل در ‘بازی گاه به گاه جنسیتی’ در ویلز محل کار
  • خون آغشته’ در کاردیف مشاور خودرو در بحبوحه تجاوز به عنف و تهدید

او گفت که او تا به حال تجربه نیز زن ستیزی از نر سیاستمداران اما تا به حال گزارش نشده است هر یک از حوادث “از آنجا که هیچ نقطه ای وجود دارد”.

“من تا به حال تجربه از مشاوران که بوسیدم من, که من را به کنار که می گویند: ” شما می دانید اگر شما خواب نیست با من و سپس شما نمی خواهد در هر نقطه از حزب کارگر’,” او گفت:.

“این باعث می شود من احساس می کنم واقعا عصبانی است. آن را می سازد به من احساس ترس نیز هست و برای یک مدت طولانی من ماندم کردن رسانه های اجتماعی به دلیل از چه نوعی ناراحت از آن ساخته شده من.

“اما من بسیار آگاه است که من شخصا می توانید مرتب کردن بر اساس از خفاش آن را خاموش وجود دارد اما دختران جوان که در حال بالا آمدن از طریق سیاست که شاید اصلا همان مکانیسم های مقابله ای که من انجام دهد.

“این باعث می شود من احساس می کنم واقعا عصبانی برای آنها چون با آن چیزهایی که شما در حال ترس دور. اگر شما قرار داده به طوری که شما مرتب کردن بر اساس از گوش دادن به آن و آن را واقعا نفرت انگیز است.”

Jas عضو حزب لیبرال دموکرات گفت: مردم آورده بود تا زندگی جنسی خود را در رسانه های اجتماعی.

“من دریافت پیام مانند تهدید به مرگ قلدری و یا فقط واقعا نامهربان نظرات در مورد آنچه که من می خواهم نگاه و یا شخصیت و یا دیدگاه های سیاسی من نگه دارید. بنابراین آن را بسیار بد” او گفت:.

“من زندگی جنسی می شود به آن ارمغان آورده بسیاری نیز هست. به طوری که مردم می گویند من یک فاحشه هستم یک فاحشه چیزهایی مانند آن.

“حتی در دیدگاه من نگه من به نام ادم سفیه و احمق و یا حتی شدید تر بود و مردم می گویند من را به عقب می اندازد.

“آن ثابت است. من باید سه تا از این پیام ها هر هفته و یا دو. برای یک فرد جوان به مقابله با من فکر می کنم که بسیاری.”

Jas شکایت کرده اما گفته بود که “نه” حزب می تواند انجام دهد.

“در حزب ما در حال حاضر روش شکایت ما نیست عملکرد بسیار خوبی است. این نوع از backlogged,” او گفت:.

“ما باید بسیار شدید که شکایت نکرده و با آن برخورد درستی بنابراین هرگز به ذهن کوچک شکایات. از نظر احزاب و گزارش هنوز بسیاری از مردم با انجام آن وجود ندارد بسیار شما می توانید انجام دهید.”

هلن Antoniazzi از Chwarae Teg وجود دارد گفت: خطر رسانه های اجتماعی سوء استفاده می تواند مانع از درگیر شدن در سیاست است.

“من فکر می کنم که اساسا آنچه که در استخوان بندی این است که مردم در تلاش برای متوقف کردن زنان از داشتن یک صدای و از ابراز نظر خود را, و این است که راه آنها می توانید ببینید که آنها می توانید انجام دهید که” او گفت:.

“وجود دارد یک ترس است که زنان بیشتر و بیشتر خواهد شد خاموش ایستاده برای انتخابات و قرار دادن خود به جلو برای مواضع سیاسی به دلیل ترس از این سوء استفاده و به دلیل سوء استفاده را در خود دارد.

“ما باید یک نقش به عنوان گسترده تر جامعه را به مطمئن شوید که سوء استفاده به چالش کشیده است و دیده نمی شود به عنوان قابل قبول, به طوری که زنان احساس می کنید قادر به قرار دادن خود را به جلو و به شرکت در سیاست و بیان نظرات خود.”

یک کارگر گفت: این حزب در زمان همه شکایت از سوء استفاده و آزار و اذیت آنلاین و یا در فرد بسیار جدی است.

همه شکایت ها به طور کامل مورد بررسی قرار گرفته و هر گونه مناسب اقدام انضباطی گرفته شده است او اضافه شده است.

در همین حال حزب لیبرال دموکرات و گفت: در زمان مسائل به طور جدی و بررسی همه شکایات.

آن اضافه شده است که وجود دارد و همچنین سازمان در درون حزب است که حمایت از زنان و افراد جوان از جمله کمک به آنها برای مقابله با رسانه های اجتماعی ،

سیاست ولز است که در بی بی سی یکی ولز در جمعه 24 آوریل در 10:15 BST و پس از آن در دسترس در تقاضا از طریق BBC iPlayer.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de