زن در صندلی چرخدار ‘با چاقو’ با اسپری آتش نشانی پس از مقابله با غارتگران در مینیاپولیس (ویدئوها)

یک زن در یک صندلی چرخدار بود درگیر خشونت آمیز درگیری با یک گروه عمدتا سیاه و غارت مردم یک هدف فروشگاه در مینیاپولیس. آن را یک قسمت در یک گسترده تر ولگردی و قانونی شکنی از شورش در میان خشم بیش خشونت پلیس.

یکی از فیلم از این حادثه ظاهرا نشان می دهد که بین مغازه ها و غارتگران اقدام به انجام سرقت مغازه در گذشته که تلاش می کند تا آنها را متوقف کند. یک نفر فریاد میزند: “او را با چاقو مردم او را با چاقو!” پس از آن این زن است که با اسپری آتش نشانی است. دشوار است که بگویید از تصویری که آیا او در واقع مسلح.

یکی دیگر از ویدیو نشان می دهد یک زن سفید کشتی چیزی از ناشناس فروشگاه مدافع ، یک زن در ضمن می آید از پشت صندلی چرخدار و مشت زن در سر چند بار به دیگران فریاد او برای متوقف کردن.

درگیری ظاهرا ادامه داد. فیلم دیگری را نشان می دهد در صندلی چرخدار که به زور کشیده به دور از یک سبد پر از کالا به عنوان او تلاش می کند برای محکم نگاه داشتن بر روی آن.

پس زن گفت که او “اعتراض مسالمت آمیز” در برابر غارتگران و مورد حمله قرار گرفت توسط آنها برای آن است.

“من پانچ در سر من چندین بار. من برداشت کردم از پشت,” او گفت:. “آنها را به سرقت برده من کلید آنها را به سرقت برده همه چیز آنها می تواند از من. من maced در صورت. من با پوشش آتش نشانی مسائل است.”

رویارویی اتفاق افتاده روز شنبه در میان یک روز از شورش و غارت در مینیاپولیس باعث خفگی و مرگ یک مرد سیاه و سفید در طول بازداشت توسط پلیس است. جورج فلوید درگذشت روز دوشنبه پس از دوخته شدن به زمین توسط یک افسر که با قرار دادن زانو خود را در Floyd گردن و نادیده گرفته و هشدار که او نمی تواند نفس بکشد.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de