خواب اراذل و اوباش در پاسخ به نیویورک ‘نهایی کارن’ اخراج با بیشتر bloodthirst — چه چیز دیگری ؟

پس از ویروسی نشان داد امی کوپر mistreating حیوان خانگی او و تهدید به تماس با پلیس بر روی یک آمریکایی آفریقایی تبار و گفت که او را تهدید زندگی او اخراج شده است اما این کافی نیست برای گرسنه بیدار اراذل و اوباش.

“پس ما بررسی داخلی از حادثه در پارک مرکزی دیروز ما را ساخته اند این تصمیم به خاتمه کارمند درگیر بلافاصله موثر” فرانکلین تمپلتون توییتی روز سه شنبه در پاسخ به این ویدئو. “ما نمی تحمل نژادپرستی از هر نوع در فرانکلین تمپلتون.”

این شرکت پیش از این قرار کوپر در مرخصی اداری پس از حادثه در پارک مرکزی.

در این ویدئو کوپر گفت: برای قرار دادن سگ خود را در یک دسته سه تایی. این مشخصه متزلزل زن و سپس تهدید به پلیس تماس بگیرید و به آنها بگویید “وجود دارد که یک آمریکایی آفریقایی تبار انسان را تهدید زندگی من است.”

کوپر شده است ناودان به عنوان یک نژادپرست و حتی کشیده انتقاد بیش از ظاهر شدن به خفه کردن سگ خود را در یک نقطه در تصویری — حیوانات برداشته شد از او بازداشت.

در بالای او شلیک کوپر در حال حاضر صادر شده عذرخواهی برای این رویداد در سوال گفتن سی ان ان او “نه یک نژادپرست” و نه “به معنی هر گونه آسیب برساند.”

اما همان جمعیت که لقب کوپر یک نژادپرست است که در حال حاضر هجوم آوردند به رسانه های اجتماعی می گویند از دست دادن شغل خود است نه به اندازه کافی برای تغذیه خود و میل سیری ناپذیر برای دیدن کسی که لغو شد.

“این فوق العاده است” یک کاربر توییتر گفت: در واکنش به شلیک. “شما را بررسی رکورد او در این شرکت ممکن است در مواردی از محل کار تبعیض علیه همکاران ؟

“و مشتریان برای که مهم است؟” او اضافه شده است.

“او می دانست که دقیقا آنچه که او انجام شده بود. او می خواست برای دیدن است که مرد اعدام توسط پلیس برای جسارت به او بگویید به دسته سه تایی سگ خود را,” دیگری گفت.

دیگران پیشنهاد کوپر در واقع باید دستگیر و متهم شده است.

آنچه در این توییتهایی گرسنه برای عذاب بیشتر ممکن است از دست رفته هستند, جزئیات بیشتر به کوپر داستان پدید آمده است که از او عذرخواهی. در حالی که چند در حال دفاع کوپر رفتار نامنظم در این ویدئو برخی آمده اند به دفاع از او می گویند او به دلیل قانونی به ترس می شود بر اساس نظر و گزارش به او گفت: قبل از اینکه یک دوربین همیشه نورد.

“نگاه اگر شما در حال رفتن به انجام آنچه شما می خواهید من می خواهم به انجام آنچه من می خواهم, اما شما در حال رفتن به آن را دوست دارم” مسیحی کوپر — رابطه — گفت: زن به عنوان او خود را بازگو کرد. او ادعا می کند او می خواست به تولید برخی از درمان برای سگ پس از آن, اما ظاهرا هرگز روشن خود قصد.

همچنین در rt.com ‘نهایی کارن’ تماس پلیس در ‘خطرناک’ سیاه و سفید مردی که از او خواست به دسته سه تایی سگ می شود قرار بر ترک پس از عظیم واکنش (تصویری)

“من نمی دانم آنچه که به معنای. هنگامی که شما به تنهایی در یک منطقه پوشیده شده از درخت که کاملا وحشتناک, راست?” امی کوپر گفت.

محافظه کار روزنامه نگار جک Prosobiec برجسته نظرات و متهم فرانکلین تمپلتون از “پرتاب” کوپر به “اراذل و اوباش.”

کاربران دیگر را به همین ترتیب در دفاع کوپر, تنها برای پیدا کردن خود را از خسارت های ناخواسته برای کسانی که باعث این ویدئو.

“شما می توانید زنده ماندن در اینترنت و اوباش. شما می توانید احتمالا نمی دانید نیت از مردان عجیب و غریب تهدید شما” نوشت: روزنامه نگار کاساندرا فربنکس.

اگر دوست دارید این داستان به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de