نواک جوکوویچ به صحنه خیره کننده fightback برای شکست Dominic Thiem در پنج مجموعه ای هیجان انگیز و برنده یک رکورد گسترش هشتم استرالیا عنوان شده است.

صربی دانه دوم مبارزه آسیب و خستگی در ملبورن آمدن به ضرب و شتم اتریش Thiem در پنج مجموعه 6-4 4-6 2-6 6-3 6-4 و برنده 17 گرند اسلم عنوان کلی است.

به عنوان او انجام داده است به طوری که اغلب در سال های, جوکوویچ, 32, قابل توجهی نشان داد انعطاف پذیری در آینده طناب در برابر او 26 ساله را در یک مرحله تماس با دکتر در حالی که همچنین شلی در دادگاه.

اما جوکوویچ در نهایت غالب به اطمینان حاصل شود او برنده باور نکردنی هشت از هشت نهایی او رقابت در ملبورن.

برای Thiem آن بود و در عین حال ناامیدی در یک گرند اسلم نهایی پس از او به پایان رسید دونده تا به رافائل نادال در باز فرانسوی در سال 2018 و 2019.

مراسم تجلیل از

بعد از آب بندی پیروزی در این فصل باز گرند اسلم – ساخته شده است که او را به نفع خود عنوان عمده در سراسر سه دهه در دوران باز – جوکوویچ پرداخت ادای احترام به ضرب و شتم Thiem و گفت: “تبریک به Dominic برای مسابقات آن را یک بازی سخت اما شما بسیار نزدیک به برنده آن است. شما باید زمان بسیار زیادی در زندگی حرفه ای خود را, و من مطمئن هستم که شما دریافت گرند اسلم غنائم.”

صرب در ادامه به بحث در مورد استرالیا bushfires که ویران قسمت های زیادی از این کشور در حالی که همچنین به یاد دوست مرحوم خود را به افسانه بسکتبال کوبه برایانت که در سقوط یک هلیکوپتر در آخر هفته گذشته.

“وجود دارد برخی از مخرب چیزهایی که در آغاز سال 2020 bushfires در اینجا در استرالیا, درگیری در بخش هایی از جهان, یک فرد که به نظر من در زندگی من بود و یک مربی به من کوبه برایانت در گذشت” جوکوویچ اضافه شده است.

“من می خواهم بگویم که این یک یادآوری برای همه ما باید چوب هم بیشتر از همیشه بود با خانواده های ما, ماندن نزدیک به مردم است که شما را دوست دارم که مراقبت در مورد شما وجود دارد بیشتر چیزهای مهم در زندگی است و مهم است که به طور آگاهانه و فروتن در مورد همه چیز اتفاق می افتد در اطراف شما.”

ملبورن ماراتن

در یک زمان rollercoaster برخورد در ملبورن شد جوکوویچ که شروع سریعتر شکستن Thiem در اولین تلاش در وحشی شروع به عنوان او باز 3-0 سرب در اولین مجموعه.

اما اتریش را به دست آورد جای پای خود را با شکستن پشت تنها برای خنثیسازی کار خوب زمانی که خدمت در 5-4 پایین اشتباه به هدیه جوکوویچ اولین مجموعه.

به نظر می رسد که شوم برای Thiem در صورت اخراج کردن جوکوویچ و تب و جو در میله حوضچه آرنا اما جای تعجب این بود که جوکوویچ که شک و تردید عمل برای اولین بار در مجموعه دوم با دو اشتباه در بازی سه به دست Thiem یک استراحت.

جوکوویچ به طور ناگهانی به نظر می رسید بی قراری به عنوان Thiem حامیان در میان جمعیت به طور فزاینده ای یافت می شود صدای خود را.

Thiem ذخیره یک نقطه شکست 3-2 اما جوکوویچ را شکست پشت در اتریش بعدی سرویس بازی به عنوان یک درهم و برهم پشت دست ضربه زدن اجازه صرب به سطح تعیین شده در 4-4.

اما فقط به عنوان جوکوویچ به نظر می رسید به دست آوردن تمرکز پس از اولیه خود را تلو تلو خوردن در مجموعه Thiem شکست دوباره بلافاصله قبل از سرو کردن مجموعه 6-4 برای قرار دادن همه چیز تمام مربع.

عصبانی جوکوویچ – که در حال حاضر اجازه پاره کردن در جمعیت برای ایجاد سر و صدا در یک نقطه – به نظر می رسد ناراضی در دست زمان نقض برای خدمت نه به سرعت به اندازه کافی به داوری دامین Dumusois یک طعنه آمیز شیر بر روی کفش به عنوان او ساخته شده راه خود را به صندلی.

همه چیز رو بدتر برای یک riled جوکوویچ در ست سوم به عنوان Thiem شکست او دو بار بدون پاسخ برای باز کردن یک 4-0 منجر شود.

پس از جوکوویچ برگزار شد در خدمت به کاهش کسری بودجه به 4-1, صرب پس از آن به نام دکتر را به عنوان او به نظر می رسد به طور فزاینده ای خشک در آنچه به نظر می رسید ادامه مسائل مربوط به معده او دچار زودتر در این مسابقات است.

جوکوویچ ادامه داد: به نظر می رسد خسته در حالی که همچنین شلی در دادگاه و در حالی که او در مبارزه برای کسب یک نقطه شکست در Thiem را در خدمت 5-2 اتریش بموقع برگزار عصبی خود را به مهر و موم تنظیم و باز کردن یک 2-1 منجر شود.

اما فقط به عنوان جوکوویچ نشان داده است در بسیاری از مواقع پایین شما می توانید تعداد هرگز او را و بنابراین ثابت شده است که دوباره به عنوان او خود را کشیده کردن طناب در مجموعه چهار.

صرب را شکست Thiem در بازی هشت در حال رفتن به آن را در خدمت کردن به مجموعه 6-3 و ارسال چیزهایی که تعیین کننده ست پنجم به عنوان یک حماسه گشوده زیر چراغ در ملبورن.

با تجدید جنبش و سبعیت جوکوویچ بود و در ناگهان برگشت در شیار شکستن Thiem در سه بازی و قرار دادن خود را در صندلی رانندگی.

اتریش در تلاش برای نگه داشتن در خدمت و اقامت در مطابقت به عنوان جوکوویچ hustled و رفتند اما Thiem را ذخیره حیاتی نقطه شکست در 4-2 پایین.

آن را صرفا staved کردن جوکوویچ یورش اما به عنوان صرب ادامه داد: مارس خود به دیگری عنوان مصرف پنجمین مجموعه 6-4.

پیروزی لبه جوکوویچ نزدیک به سوئیس افسانه راجر فدرر رکورد مسافت 20 گرند اسلم عناوین به عنوان تسلط از “سه بزرگ” در این بازی همچنان ادامه دارد.

جوکوویچ, نادال و فدرر در حال حاضر موفق به کسب 13 گرند اسلم در یک ردیف بین آنها را – اگر چه پنج شنبه بود و بسیار مورد صرب و قابل توجه خود را انعطاف پذیری که با پیروزی او همچنین اصلاح جهان شماره یک نقطه از رقیب نادال.

 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی