خروج از مزدوران و نیروهای ترکیه از لیبی یک بیماری است که برای پایان جنگ – به طور کلی Haftar

آنکارا و لیبی در طرابلس مستقر در دولت توافق ملی (GNA) استفاده کرده اند که آتش بس به اعزام سربازان تازه و مزدوران از سوریه و لیبی فرمانده خلیفه Haftar در مصاحبه ای گفت:.

Haftar گفت: روسیه ریا نووستی, خبرگزاری که نیروهای خود را متوقف نخواهد کرد پیش خود را به سمت طرابلس اگر نیروهای ترکیه و مزدوران ترک کرد. لیبی ارتش ملی در پیشروی خود در این شهر که تحت کنترل سازمان ملل متحد حمایت GNA رئیس Fayez al-Sarraj.

آنکارا و متفقین GNA شده اند استقرار تشویقها به طرابلس در طول آتش بس با میانجیگری روسیه و ترکیه Haftar گفت.

این آتش بس موقت است که توسط ترکیه و al-Sarraj دولت به ارسال تعداد زیادی از سوریه مزدوران ترکیه, سربازان سوریه به طرابلس از طریق دریا و هوا می باشد. این یک نقض آتش بس. ما این حق را برای واکنش نشان می دهند به این تخلفات است.

Haftar مذاکرات با وزیر دفاع روسیه سرگئی Shoigu در مسکو در اوایل این هفته. او به خبرنگاران گفت که همه طرف باید احترام به آتش بس بود که تأیید در طول یک کنفرانس صلح در برلین در ماه گذشته.

این LNA فرمانده اعلام کرد که “صبر و شکیبایی است که با پوشیدن لباس نازک” در مورد نقض آتش بس توسط GNA و ترکیه و نیروهای خود را آماده “برای همه گزینه ها است.”

“اگر [اعدام] مذاکرات ژنو موفق به رسیدن به صلح و امنیت را برای کشور ما اگر مزدوران نمی بازگشت به جایی که آنها آمدند از نیروهای مسلح انجام خواهد شد خود را در قانون اساسی وظایف و… را در دفاع در برابر ترکیه مهاجمان” Haftar گفت.

همچنین در rt.com لیبی به طور کلی Haftar نیروهای ادعا می کنند آنها به بمباران کشتی ‘حاوی سلاح و مهمات در بندر طرابلس

ترکیه در همین حال شده است متهم Haftar از نقض آتش بس. رئیس جمهور رجب طیب اردوغان که به تازگی ملاقات با امام Sarraj تصریح کرد این کشور بیشترین حمایت برای GNA به کنترل کامل ارتش لیبی در صورت لزوم.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی