دمشق باید خروج نیروهای خود از ترکیه مواضع خود در ادلب و یا در صورت تلافی رئیس جمهور رجب طیب اردوغان گفت: پس از برخورد مرگبار بین دو کشور نیروهای جهادی-سرند منطقه است.

چیزهایی که نمی توانید به ادامه راه آنها روز دوشنبه رئیس جمهور ترکیه گفت: حزب جلسه با اشاره به درگیری بین ترکیه و سوریه در شمال غربی سوریه در استان پیش از آن در هفته.

دولت سوریه را مجبور به کشیدن نیروهای خود را به دور از ترکیه مشاهده پست ها در ادلب توسط پایان ماه اردوغان خواستار شدند. او گفت: نیروهای ترکیه را مجبور دمشق به عقب نشینی اگر این کار انجام نمی شود, استقرار ارتش و جنگنده های صورت لزوم.

همچنین در rt.com آنکارا موفق به جدا “مخالفان مسلح” از تروریست ها در سوریه در ادلب – لاوروف

چندین ترکی پرسنل کشته شدند که یک نظامی بود و برخورد با سوریه آتش توپخانه به عنوان آنکارا نقل مکان کرد و نیروهای خود را به سوریه بدون اطلاع قبلی. این حادثه باعث تلافی جویانه بمباران ارتش سوریه مواضع.

در استان ادلب است که در گذشته بزرگ دژ ضد نیروهای دولتی در سوریه است. آن را اعلام د-تشدید منطقه تحت روسیه-ترکیه توافق نامه. ترکیه که دارای نفوذ با چندین گروه های مسلح وجود دارد قرار است برای کمک به deescalate درگیری های مسلحانه و کمک به انتقال سیاسی را به گفتگو و حل مسالمت آمیز. آن را به 12 مشاهده پست که به منظور نظارت بر وضعیت.

سوریه شده اند به تدریج به گرفتن برخی از نقاط استان ادلب هل دادن گروه های شبه نظامی – که به طور مداوم نقض آتش بس – نزدیک به مرز ترکیه.

همچنین در rt.com تا 40 سوریه کشته و 80 مجروح به عنوان شبه نظامیان مرحله شش حمله در ادلب – نظامی روسیه

روسیه مقصر روز دوشنبه حادثه در miscommunication با طرف ترکیه. اردوغان و همتای روسی خود ولادیمیر پوتین, در یک تلفن اضطراری تماس بگیرید و پس از درگیری در تلاش برای کاهش تنش و توافق به تقویت هماهنگی در سوریه است.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de