پس از ظهور به عنوان دموکراتیک حزب سوسیالیست در انتخابات آیووا و نیوهمپشایر مقدماتی برنی ساندرز سر به نوادا پیشرو در نظر سنجی اما رو جدید مخالفان: لابی اسرائیل و گسترده آن ذخایر نقدی.

با وجود pipped در این پست در آیووا توسط پیت Buttigieg (با کمک یک خطاب رای گیری, برنامه, حامیان او ادعا), ورمونت, سناتور برنی ساندرز آمد پیروز در آخرین هفته مقدماتی نیوهمپشایر. با نوادا اولیه فقط یک هفته دور یک صبح مشورت نظرسنجی منتشر شده در این هفته قرار داده مترقی سناتور ده امتیاز جلوتر از جو بایدن معاون سابق رئیس جمهور و تا به حال قرار frontrunner برای سال 2020 نامزدی.

در حالی که اخبار انرژی ساندرز’ حامیان آن را نیز انگیزه اصلی دموکرات ها و ایجاد سر صحبت که گرفته ام به کوبیدن ساندرز به عنوان یک “کمونیست” و “جناح چپ نسخه از مغلوب ساختن پیشی جستن.”

همچنین در rt.com ‘کمونیست’ ‘left-wing نسخه از مغلوب ساختن پیشی جستن’: لیبرال ها دمدمی مزاجی به عنوان برنی باعث می شود عمده سود در نوادا تگزاس سنجی

این آشنا هستند صحبت کردن امتیاز به ساندرز که اتحاد خود را صرف تمام زندگی سیاسی اعتراف سوسیالیستی است. در عین حال ساندرز در حال حاضر چهره تازه از حملات قدرتمند لابی اسرائیل.

دموکراتیک اکثریت برای اسرائیل (DMFI) فوق العاده PAC رهبری دموکراتیک ناظر انتخابات خوانده شده را علامت Mellman. با یک هفته تا نوادا در مرحله نهایی مسابقات این گروه شده است پخش تبلیغات انتقاد ساندرز’ “electability” — یک مفهوم مبهم است که هیچ کس اما استراتژیست های سیاسی به نظر می رسد به درک. تبلیغات شروع پخش در روز شنبه.

برای Mellman سازمان استراتژی است نه یک جدید. DMFI صرف $800,000 بر ضد ساندرز تبلیغات در آیووا باعث ساندرز خود را به تخته سنگ “پول منافع” تلاش برای از خط خارج مبارزات انتخاباتی خود با “منفی تبلیغات است.” دقیق مقدار صرف شده در نوادا هنوز ناشناخته است.

آیووا تبلیغات را نه به طور مستقیم حمله ساندرز در اسرائیل سیاست — که به طور قابل ملاحظه تر از هر های اخیر دولت و محدود کردن کمک به دولت یهودی مگر اینکه آن را حل و فصل سیاست معکوس شده است. به جای آنها به سطل آشغال او خود را “سوسیالیستی” دیدگاه ها و هایلایت های اخیر خود را حمله قلبی عنوان اثبات عدم وجود خود را از “electability.”

اسرائیل و لابی گری در واشنگتن است که معمولا دامنه American Israel Public Affairs Committee (AIPAC), یک سازمان است که با صرف بیش از $3.2 میلیون در فدرال لابی در سال 2016. قابل توجه غروب بود مجبور به عذرخواهی از آمریکا این هفته برای تبلیغ کمپین که به نام مسلمان congresswomen رشیدا Tlaib (میشیگان) و Ilhan Omar (مینه سوتا) — صریح مخالفان سیاست های اسرائیل — یک “رادیکال” تهدید “شاید بیشتر شوم” از “دولت اسلامی” (که قبلا ISIS).

AIPAC را تکذیب کرد که در آن مدیریت بالا تا به حال چیزی برای انجام با مبارزات انتخاباتی آگهی.

غروب همیشه لابی سیاستمداران از هر دو طرف راهرو. رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر اعطا اسرائیل واقعی سیاست علاقه مندیها — حمایت از اسرائیل به بلندی های جولان, به رسمیت شناختن اسرائیل بیت المقدس به عنوان پایتخت و ارائه یک طرح صلح به شدت وزن در اسرائیل به نفع. با مغلوب ساختن پیشی جستن در یک طرف و Sanders, Tlaib و عمر از سوی دیگر این سازمان نمی تواند در نتیجه تظاهر به نفع هیچ حزب در واشنگتن است.

همچنین در rt.com ما در رسانه ها تلاش می کند یکی دیگر از ‘برنی خاموشی” پس از نیوهمشایر, برنده, اما خود بازی کار نمی کند

که کار حزبی چپ به سازمان هایی مانند DMFI که تبلیغات AIPAC ادعا می کند که هیچ درگیری با. با این حال رهگیری گزارش داد که AIPAC است که اجازه می دهد کمک های مالی به DMFI به دفعات مشاهده شده به عنوان کمک های مالی برای مبارزه با پول سهم خرید اهدا کنندگان دسترسی به AIPAC لیست دوستانه اعضای کنگره بدون implicating AIPAC در ساندرز کمپین اسمیر. تحقیقی سایت همچنین گزارش داد که DMFI است که کارکنان توسط یک میزبان از غروب فارغ التحصیلان که تغییر تمرکز خود را از تلاش های لابی گری به طور انحصاری در حزب دموکرات پس از آشنایی با راست رانش در اسرائیل در سال های اخیر است.

به عنوان با Tlaib/Omar آگهی, کمپین مبارزه را تکذیب کرد رهگیری را ادعا می کنند.

برای ساندرز که یهودی DMFI تبلیغ صرف و غروب را به اتهام حمایت از این کمپین را در حال حاضر مانعی برای برنده شدن در نوادا است. اگر DMFI تجربه در آیووا هر چیزی به رفتن نیست حتی کوه های نقدی می تواند به توقف ورمونت سناتور شتاب. ساندرز’ کمپین مطرح شده از 1.3 میلیون پس از مترقی نامزد هشدار داد حامیان یک “خارج از هزینه های گروه” تلاش برای سرکوب تلاش های خود را در Hawkeye دولت است.

ساندرز’ تیم بیش از حد به نظر می رسد unfazed با آمدن تبلیغات. “سخت به فکر می کنم از یک اندازه گیری بهتر از electability از برنده شدن در دو ایالت” مدیر ارتباطات مایک کسکا گفت Mediaite در روز چهارشنبه.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im