فرانسوی فدراسیون یخ ورزشی رئیس جمهور Didier Gailhaguet رسما استعفا داد و در پی یک رسوایی جنسی که را لرزاند کشور پایان Gailhaguet 20 ساله سلطنت.

Gailhaguet استعفای آمد فقط یک هفته پس از چندین بازنشسته ورزشکاران از جمله تزئین جفت اسکیت باز سارا Aaronson نشان داد تکان دهنده ادعا می کند از نظام سوء استفاده جنسی و تجاوز به عنف که افراد زیر سن قانونی بودند.

بیشتر بخوانید: “من هیچ اشتباهات”: فرانسه اسکیت جمهور Didier Gailhaguet اذعان ‘خطاهای اما هیچ گسل’ بیش از رسوایی سوء استفاده جنسی,

به خاطر مماشات من با عزت اما بدون تلخی عاقلانه تصمیم به استعفا,” Gailhaguet در روز شنبه اعلام کرد.

او با قبول مسئولیت به اتهام خشونت جنسی کارگردانی در زیر سن قانونی اسکیت بازان در طول سلطنت او گفت که او “هیچ اشتباهات” در حالی که در راس ملی فدراسیون.

داشتن شده است تحت فشار با ورزش مقامات از جمله وزیر ورزش رکسانا Maracineanu, Gailhaguet شدت پایین به عنوان رئیس فدراسیون ملی یخ های ورزشی.

هفته گذشته جهان مدال برنز Aaronson ادعا شده است تجاوز جنسی و تجاوز توسط مربی او ژیل Beyer زمانی که او بین سنین 15 و 17.

همچنین در rt.com Didier Gailhaguet را ‘کمی ناپلئون’ از پاتیناژ: افرادی که در پشت, فرانسه جنسیت, انجمن سوء استفاده, رسوایی ؟

Beyer که در حال حاضر 62, اعتراف به داشتن “صمیمی” و “نامناسب” روابط با سابق اسکیت باز, باعث, فرانسوی, دادستان برای باز کردن یک تحقیق به رابطه جنسی زیر سن قانونی سوء استفاده در زمینه اسکیت شکل.

Aaronson را وحی پر شور باعث از یک خط #MeeToo مبارزات انتخاباتی در فرانسه با دیگر ورزشکاران حرفه ای آینده رو به جلو خود را با اتهامات سوء استفاده جنسی.

دادستان در فرانسه در حال بررسی ادعای به زیر سن قانونی و سوء استفاده جنسی در این کشور است و با بیشتر و بیشتر جزئیات تکان دهنده در حال ظهور با هر وحی توسط ورزشکاران است.

همچنین در rt.com ‘این اولین بار بود که یک مرد را لمس کرد من’: فرانسوی زمان 10-اسکیت قهرمان سارا Aaronson ادعای او مورد تجاوز قرار گرفته توسط مربی سابق

در پایان 2019 یک تحقیقات مستقل آغاز شده توسط روزنامه نگاران فرانسوی کشف متعدد جرایم جنسی در ورزش است.

با توجه به بررسی بیش از 276 ورزشکار از 28 مختلف ورزش بیشتر کودکان زیر 15 سال سن قربانیان سوء استفاده جنسی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de