Windrush: ‘قبر خطر’ از رسوایی تکرار هشدار نقد و بررسی نویسنده

نویسنده گزارش به Windrush رسوایی هشدار داده است وجود دارد یک “قبر خطر” مشابه شکست دوباره اتفاق می افتد در صورتی که دولت با اجرای توصیه های آن است.

وندی ویلیامز گفت BBC Radio 4 وستمینستر ساعت دفتر خانه هنوز هم نیاز به “خوب را از تعهد خود درس بگیرند”.

مردم از کشورهای مشترک المنافع گفته شد به اشتباه آنها به طور غیر قانونی در انگلستان است.

دفتر خانه گفت: دبیر خانه در نظر دارد به “حق کسانی که اشتباهات”.

خانم ویلیامز اخطار می آید به عنوان کشور آماده به پرداخت ادای احترام به برجسته و مداوم سهم Windrush نسل و فرزندان خود را.

ملی Windrush روز دوشنبه به مناسبت روز 72 سال پیش زمانی که کشتی HMT امپراتوری Windrush وارد درشکه روباز سبک دو چرخه, اسکله, Essex, حامل مهاجران برای کمک به پر کردن شغل در انگلستان است.

بسیاری از پروژه های برنامه ریزی شده برای روز برگزار خواهد شد حاضر با توجه به کروناویروس بحران است.

‘محکوم’

حدود 500 ، 000 نفر در حال حاضر در بریتانیا زندگی کرده و در بین سال های 1948 و در سال 1971 از کشورهای کارائیب شده است به نام Windrush نسل.

آنها اعطا شد indefinite leave to remain در سال 1971 اما هزاران نفر کودک بودند سفر خود به پدر و مادر گذرنامه بدون اسناد خود را.

تغییرات در قانون مهاجرت در سال 2012 به معنای کسانی که بدون اسناد و مدارک خواسته شد برای شواهد برای ادامه کار و دسترسی به خدمات و یا حتی به باقی می ماند در انگلستان است.

Ms ویلیام را نقد کنید در ماه مارس منتشر شده بود به انتقاد از “محیط خصمانه” سیاست عمل های پی در پی دولت برای مقابله با مهاجرت های غیر قانونی.

او گفت: Westminster ساعت و وزرای “باید متوجه تاثیر” قانون در گروه های مختلف از مردم است.

این گزارش به این نتیجه رسیدند دفتر خانه نشان داده بود “جهل و فکری” در موضوع مسابقه زمانی که برخی از مردم به اشتباه گفت که آنها نه حق دارند به انگلیس.

خانم ویلیامز یک بازرس از پاسبانان قبلا به نام دولت در ماه مارس به ارائه یک “بی حد و حصر عذرخواهی” به کسانی که تحت تاثیر و گسترده تر سیاه آفریقایی کارائیب جامعه است.

صحبت در اوایل سال جاری دبیر خانه Priti پاتل گفت: در مجلس عوام وجود دارد “هیچ چیز من می توانم بگویم برای خنثیسازی درد” اما افزود: “به نمایندگی از این و در دولتهای من واقعا متاسفم برای اقداماتی که در طول چند دهه”.

خانم ویلیامز گفت: خطرات ناشی از این سیاست بحث انگیز شد و پرچم را به دفتر خانه توسط “گروه های دیگر و ذینفعان” اما از آنجا که وزرای هشدارها را نادیده گرفت نتیجه Windrush رسوایی بود “هر دو قابل پیش بینی و قابل اجتناب”.

گزارش شده 30 توصیه.

او گفت: “این دفتر خانه بسیار استارک انتخاب است. آن می تواند تصمیم به اجرای توصیه های من و در صورتی که اتفاق می افتد, پس از آن من فکر می کنم وجود دارد بسیار قبر خطر چیزی مشابه اتفاق می افتد دوباره.”

خانه دفتر در بیانیه ای گفت: دبیر خانه شده است و روشن است که بدرفتاری از Windrush نسل های پی در پی دولت بود “کاملا غیر قابل قبول و او را به حق کسانی که اشتباهات”.

به عنوان بخشی از این تلاش Ms پاتل راه اندازی کرده است Windrush متقابل دولت و کار گروه را اعلام کرد.

Co-ریاست خانم پاتل و اسقف درک Webley این گروه در نظر گرفته شده است برای گرد هم آوردن ذینفعان و رهبران جامعه با مقامات دولتی برای مقابله با چالش های مواجه شده توسط Windrush نسل و فرزندان خود را.

خانم ویلیامز همچنین گفت: طرح پرداخت غرامت برای قربانیان این رسوایی است نه نشان دادن مزایای آن باید ها و برنامه های کاربردی نیاز به سرعت پردازش و حساسیت با پرداخت موقت ساخته شده که در آن ممکن است.

این دفتر با اشاره به این که طرح ساخته شده پرداخت برای اولین بار ظرف چهار ماه از افتتاح و به متقاضیان ارائه شده بیش از £640,000 در سال اول.

آن گفت که خانم پاتل خواهد شد به روز رسانی در نظر گرفته شده پاسخ به این نظر قبل از تعطیلات تابستانی و خواهد شد و سپس با ارائه دقیق پاسخ رسمی در ماه سپتامبر.

آن اضافه شده مشترک المنافع شهروندان و گروه ضربت اعطا کرده است بیش از 12000 نفر در قالب اسناد و مدارک که به تایید حق خود را به باقی می ماند در انگلستان و تضمین دسترسی آنها به خدمات عمومی است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de