دولت باید با در نظر گرفتن پایان دادن به تبعید متولد مجرم که آمد به انگلستان به عنوان کودکان با توجه به پیش نویس گزارش به Windrush رسوایی.

پیش از اخراج پرواز به جامائیکا هفته آینده به بیرون درز کپی از Windrush گزارش از دولت خواستار در نظر گرفتن تعمیرات اساسی از قانون است.

این یافته ها می آیند در یک پیش نویس از Windrush درس بررسی به بیرون درز به کار MP دیوید Lammy و دیده می شود به طور انحصاری توسط Newsnight.

ساجد جاوید سفارش را نقد کنید در ماه جولای 2018 در حالی که دبیر خانه برای جلوگیری از هر گونه آینده تکرار Windrush رسوایی.

این Windrush رسوایی نشان داد که شهروندان کشورهای مشترک المنافع – که به حق خودکار حل و فصل در انگلستان تا سال 1973 – تا به حال به اشتباه در مواجهه با سوال در مورد این حقوق.

برخی از آنها اجازه ورود به انگلستان هنگامی که آنها به دنبال بازگشت به خانه پس از بازدید از کشور خود را از تولد در حالی که دیگران به اشتباه دسترسی به خدمات عمومی و منافع.

یکی از اهداف Windrush نقد و بررسی, نوشته شده توسط Wendy Williams – یک بازرس از پاسبانان است برای بازسازی اعتماد به نفس در میان اعضای Windrush نسل و بستگان خود را.

با توجه به پیش نویس این گزارش که روند خواهد بود کمک کرد تا با پایان دادن به تبعید متولد مجرم که به طور عمده مطرح شده در انگلستان است.

پیش نویس این گزارش نوشته شده است در ماه ژوئن سال گذشته می گوید: “دولت باید بررسی سیاست و رویکرد به FNOs [خارجی مجرم] اگر لازم است از طریق اولیه قانون. آن را باید در نظر پایان دادن به همه تبعید FNOs که در آن آنها وارد در انگلستان به عنوان کودکان (می گویند قبل از سن 13).

“متناوبا, اخراج تنها باید در نظر گرفته شود در موارد شدید.”

بازداشت گروه اقدام تخمین می زند که حداقل دو مجرم با توجه به تبعید به جامائیکا در هفته آینده خواهد بود قادر به باقی می ماند در انگلستان اگر توصیه های در پیش نویس گزارش اجرا شد.

دایان ابوت, سایه, صفحه اصلی, منشی, گفت Newsnight او خواهد بود در تماس با دولت به انتشار گزارش.

“این پیش نویس گزارش بسیار شرم آور و شرمندگی برای دولت است.

“فعالان گفته اند که برای سال های سال است که این ناعادلانه است به اخراج افرادی که به اینجا آمدند به عنوان کودکان و واقعا نمی دانم هر کشور دیگر و در حال حاضر این گزارش تایید می کند که.

“ما خواهد بود با فشار دادن دولت به انتشار این گزارش به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

“شما نباید اخراج افرادی که هرگز شناخته شده کشور دیگری.”

بوریس جانسون گفت: نمایندگان مجلس در این هفته است که درست است که متولد مجرم هستند و تبعید شدند.

نخست وزیر گفت: “من فکر می کنم تمام خانه را درک خواهد کرد که مردم این کشور خواهد فکر می کنم آن را مناسب برای ارسال به خارجی مجرم.”

‘فرصت داده شود’

اما مادر یک مجرم با توجه به تبعید به جامائیکا هفته آینده می گوید: او پسر خواهد بود و مجاز به اقامت, اگر توصیه هایی در پیش نویس Windrush گزارش اجرا شد.

Carline آنگوس می گوید پسرش Tajay Thompson, 23, محکوم شد, به عنوان یک نوجوان برای داشتن یک کلاس از مواد مخدر به قصد عرضه خدمت هفت ماه از 15 ماه حبس در سن 17.

او گفت Newsnight: “پسر من به اینجا آمد زمانی که او پنج ساله بود پس چرا او در این دسته [به تبعید]? من فکر می کنم او باید فرصت داده شود.

“اگر شما به او یک فرصت برای بازسازی خود را, چگونه می توانید از او یاد بگیرند ؟ او در حال حاضر ساخته شده اشتباه خود او عذر خواهی کرد برای آن است. همه او نیاز است فقط یک شانس.”

دفتر خانه گفت Newsnight آن اظهار نظر نمی کنم در نشت.

یک سخنگو گفت: “برنامه ریزی شده پرواز چارتر به جامائیکا است که به طور خاص برای از بین بردن خارجی جنایتکاران. افراد بازداشت شده برای حذف عبارتند از افرادی که به جرم قتل نفس و تجاوز به عنف و خشونت و جنایت و خرید و فروش کلاس مواد مخدر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی