‘برنده دو مطلب بنابراین ما می توانیم او را ترک در گذشته!’ تنیس بزرگ McEnroe پنجه نرم می کند با سرنا “و عمه دیوانه’ مارگارت دادگاه

مشهور سابق تنیس ‘superbrat’ John McEnroe است اندرز 24-زمان گرند اسلم برنده مارگارت دادگاه به عنوان ورزش ‘عمه دیوانه’ به موضع خود درباره همجنسگرایی و شفاعت با سرنا ویلیامز به “ترک او در گذشته”.

دادگاه به طور مداوم دریافت سنگین انتقاد از همجنسگرایان گروه برای دیدگاه ها و نظرات از جمله بیان کرد که “تنیس پر است از” و همجنسگرایی کار “شیطان”.

در حال حاضر یک کشیش پنطیکاستی در استرالیا میهن 77 ساله شد موضوع جشن در استرالیا در ملبورن – که در آن او یک ورزشگاه به نام به افتخار او – به مناسبت سالگرد 50 از برنده شدن در هر چهار گرند اسلم عناوین در سال 1970 یک تقویم اسلم’ که بخشی از دادگاه رکورد مسافت.

همچنین در rt.com تنیس, استرالیا, انتقاد شدید مارگارت دادگاه ازدواج همجنسگرایان نمایش در سالگرد 50 از ‘تقویم گرند اسلم’

اما در یک داغدار طنز تصویری خطاب به کسانی که “که هنوز هم خود را دندان نمی استفاده از سمعک و یا رفتن به حمام و سه بار در شب”خود منصوب ‘کمیسر تنیس’ McEnroe التماس کرد با سرنا ویلیامز که در حال حاضر نشسته در 23 عمده برنده, برای, برابر و پیشی دادگاه رکورد این فصل برای از بین بردن این ورزش از او “توهین آمیز نمایش”.

“تنها یک چیز بزرگتر از لیست مارگارت دادگاه تنیس دستاوردها: این لیست توهین آمیز و ضد همجنس اظهارات” McEnroe در یک میز نشسته پزشکی مالش کامل با گوشی پزشکی می گوید: در ESPN کلاه برداری تصویری در توییتر قبل از لیست دادگاه اظهارات در مورد آپارتاید در آفریقای جنوبی و تغییر جنسیت کودکان است.

“ما تشخیص آنچه که او در سال 1970 اما ما نمی خواهد به جشن این فرد است. آن را به خوبی کار نمی کند که راه” نیویورکر می گوید تنیس استرالیا تصمیم به افتخار دادگاه.

موفق ترین زنان بازیکن تا کنون ارائه شد با جایزه توسط همکار استرالیا بزرگ میله حوضچه قبل از رافائل نادال 4th round پیروزی در برابر Nick Kyrgios در روز دوشنبه.

با این حال ناراضی McEnroe که پر سر و صدا در دادگاه بداخلاقی و التهابی شخصیت او را یکی از قابل تشخیص ستاره های ورزشی از سال 1980 در زمان موضوع را با هر گونه مراسم تمایز برای دادگاه.

“شما نمی توانید جدا کردن فرد از دستاوردهای خود را. به من نگاه کن. اگر شما تشخیص دهند که من برنده هفت گراند اسلم و سپس شما باید جشن واقع من باید بلندترین دهان, در تاریخ تنیس تور.”

McEnroe چشمگیری نتیجه بیهوده گویی خود را با این پیام به جوان ویلیامز خواهر: “سرنا, آیا من به نفع دو بیشتر گراند اسلم سال جاری و رسیدن به 25 بنابراین ما می توانید ترک مارگارت دادگاه و توهین آمیز نمایش ها در گذشته ما هر دو آنها تعلق دارند.”

همچنین در rt.com مارگارت دادگاه باید به عنوان جشن تنیس بزرگ نمی کشید کنار چون از تغییر جنسیت و ازدواج همجنس views

تنیس, استرالیا شده است سریع به فاصله خود از دادگاه نظرات. “اغلب به عنوان اظهار داشت: تنیس استرالیا موافق نیست با دادگاه شخصی انداز که demeaned هستند و صدمه های بسیاری در جامعه ما بیش از چند سال” این سازمان در بیانیه ای گفت در ماه نوامبر. “آنها نمی همسو با ارزش های ما برابری و تنوع و شمول است.”

سرنا ویلیامز, 38, دچار یک شوک و دور سوم خروج از 2020 فصل باز باز استرالیایی در دست چین وانگ Qiang به عنوان رکورد برابری 24 گرند اسلم همچنان دشوار است. جالب اینجاست که آخرین مسابقات قهرمانی بزرگ پیروزی در آمد در ملبورن در سال 2017.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

نرم افزار گرامرلی