را پدر و چلپ چلوپ نقدی برای عروسی؟! بیل گیتس’ دختر مشغول به مصر showjumping ستاره

دختر بیل گیتس بنیانگذار شرکت مایکروسافت جنیفر کردم مشغول به مصر سوارکاری ستاره Nayel Nassar که ساخته شده یک پیشنهاد در این زن و شوهر تعطیلات اسکی.

بزرگترین دختر میلیاردر تاجر گیتس و همسرش ملیندا نشان داد او به زودی کراوات گره با نامزد با ارسال یک عکس در Instagram نشان عاطفی واکنش به پیشنهاد ازدواج.

ادامه مطلب: دموکرات ها به نوبه خود بر بیل گیتس پس از میلیاردر نکات او را از طرفداران وارن مالیات بر ثروت

23-year-old bride-to-be همچنین نشان داد یک الماس درخشان حلقه در انگشت او بود که ارائه شده توسط مصر showjumper.

Nayel Nassar شما یکی از یک نوع هستند. کاملا من جاروب کردن پا این آخر هفته گذشته تعجب آور مرا در معنی دار ترین مکان بیش از یکی از بسیاری از احساسات مشترک است. من نمی توانم صبر کنید به صرف بقیه زندگی ما, یادگیری, رشد, خنده و عشق با هم. بله یک میلیون بار بیش از,” او نوشت.

Nassar رشد در کویت که در آن پدر و مادر خود را اجرا معماری و طراحی داخلی کسب و کار. او داده شده خود را برای اولین بار اسب در سن 10 سالگی به طور منظم حاکی از این است که پدر و مادر خود نقش زیادی در ورزشی حرفه ای با ارسال او به اروپا و تحت درجه یک آموزش است.

در سال گذشته Nassar و اسب خود را Lucifer برنده بزرگ آمریکایی میلیون در بازدید Ocala, ضبط, سوم, بازدید میلیون پیروزی کار خود را. (او قبلا برنده بازدید حرارتی و بازدید Saugerties میلیون ها نفر با اسب دیگری Lordan.) Nassar و جنیفر گیتس هر دو با حضور در دانشگاه استنفورد جایی که آنها ملاقات کرد, اعتراف به این که شور و شوق برای اسب های ورزشی ایران آنها را.

همراه با موفق بودن اسب سواری, دو جام جهانی, فینالیست نیز در حال اجرا خود را به آموزش و کسب و کار فروش در ایالات متحده آمریکا است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی