ویلی: رپر حذف شده از Facebook و Instagram پس از سوء استفاده از یهودی منتقدان


Facebook حذف حساب شخصی از رپر Wiley پس از او به سوء استفاده از مطالب با هدف یهودی او منتقدان.

نظرات خود را پس از یک ضد سامی سخنرانی دراز وشدیداللحن در توییتر در روز جمعه.

بی بی سی در بر داشت پست در Facebook تحت نام واقعی او ریچارد Kylea Cowie.

او به طور خاص به نام یهودی مشاهیر – از جمله خداوند آلن شکر کمدین دیوید Baddiel و مجری بی بی سی اما بارنت.

یک Facebook سخنگو گفت: Wiley حساب برداشته شد برای “نقض مکرر” از سیاست های خود. آن را در ابتدا متوقف و سپس حذف دوده هنرمند Facebook و Instagram پروفایل. بی بی سی در تماس است نوازنده نظر.

پست با هدف سوء استفاده در یهودی مشاهیر که تا به حال خود را ابراز ترس در مورد Wiley توييتها. چند تا از پست ها ذکر “Golders Green” – لندن همسایگی با جامعه یهودی.

ویلی نوشت: “گوش دادن Golders Green حلقه خواهر و اجازه ملاقات به asap”; “دیوید Baddiel می آیند و صحبت کردن به چهره من” و “که به نام پلیس ؟ آیا شما از Golders Green? من از آمدن به نشستن با شما… پرپیچ و خم شما می تواند همراه به عنوان شما را فراموش کرده اند چه رنگ شما هستند.” شرق لندن رپ Labrinth ارسال شده تیز ملامت از Wiley در توییتر بیش از آخر هفته.

تعدادی از نظرات به ویلی را Facebook posts همچنین شامل ضد سامی ،

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

آخرین نظرات به اشتراک گذاشته شد در Wiley شخصی Facebook, مشخصات و official fan page, که شده است در نظر گرفته شود. اگر چه آنها تا به حال نسبتا کمی نامزدی – کمتر از 100 لایک و نظرات هر یک از آنها قابل مشاهده است.

چند تا از Wiley توييتها گرفته شد و حساب توییتر خود را به طور موقت به حالت تعلیق پس از او رفت و در یک ضد سامی سخنرانی دراز وشدیداللحن در روز جمعه. یک صدای جیر جیر به عنوان خوانده شده: “من اهمیتی نمی دهند در مورد هیتلر من در مورد مراقبت از مردم سیاه و سفید” و در مقایسه با جامعه یهودی به Ku Klux Klan. بسیاری از نوشته های گسترش ضد سامی استعارههای.

شماری از کاربران خود خواست تا 48 ساعته تحریم توییتر که از روز دوشنبه شروع کرد و گفت که این شبکه اجتماعی را عمل به سرعت به اندازه کافی است و باید به طور دائم ممنوع Wiley.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی