حیات وحش دانشمندان به بررسی بزرگ ‘انسان مکث’


انگلستان-led تیم راه اندازی کرده است ابتکار عمل را به مسیر حیات وحش و مستند.

محققان’ هدف این است که برای مطالعه آنچه آنها به نام “anthropause” – جهانی-مقیاس موقت رکود در فعالیت های انسانی است که به احتمال زیاد به تاثیر عمیقی بر گونه های دیگر است.

اندازه گیری است که تاثیر آنها می گویند را نشان می دهد راه های که در آن ما می توانیم “ما به طور فزاینده ای شلوغ سیاره”.

آنها با طرح این ماموریت در یک مقاله در مجله علمی, گزارش.

آنها طرح “گام های فوری” به دانشمندان اجازه می دهد برای یادگیری به عنوان آنجا که ممکن است از ناگهانی نبود انسان در بسیاری از مناظر طبیعی – از جمله تضمین این که محققان دسترسی و اجازه انجام کار خود را و می تواند دست آوردن دسترسی به اطلاعات در مورد حرکت انسان و همچنین به عنوان حیوانات-ردیابی اطلاعات.

پروفسور مسیحی Rutz از دانشگاه سنت اندروز است که رئیس جمهور از بین المللی زیستی-ورود به جامعه است.

او با اشاره به اینکه زیستی-وبلاگ نویس – کوچک دستگاه های ردیابی مجهز به حیوانات به منظور ضبط حرکات خود و دیگر رفتار شده و با جمع آوری اطلاعات در زیستگاه های سراسر جهان در طول بیماری همه گیر.

“وجود دارد این است که واقعا ارزشمند و فرصت پژوهش را که آورده شده است در مورد شرایط غم انگیز ترین اما یکی از ما فکر می کنم ما نمی توانیم به دست” او گفت: اخبار بی بی سی.

معمولا مطالعات است که سعی کنید به بررسی تاثیر حضور انسان و فعالیت در حیوانات وحشی در حال محدود به مقایسه زیستگاه های حفاظت شده به مناطق محافظت نشده و یا تحصیل مناظر در پی یک فاجعه طبیعی است.

“اما در مستند ما باید این تکرار در سراسر جهان – در محلات مختلف و زیستگاه های که در آن برخی از گونه های نصب شده با دستگاه های ردیابی تمام وقت” گفت: پروفسور Rutz.

شده اند وجود دارد بسیاری از حساب های رسانه های اجتماعی از حیات وحش ظاهرا ساخت بسیاری از ما نبود – حرکت آزادانه از طریق جای تعجب شهری تنظیمات. در برخی از مکان ها هر چند عدم فعالیت های انسانی به نظر می رسد شده اند مضر – افزایش شکار غیر قانونی رانده فقر و عدم وجود اکوتوریسم.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

“هیچ کس را گویند که انسان باید بماند در مستند به طور دائم” اضافه شده Prof Rutz.

“اما چه می شود اگر ما می بینیم عمده اثرات تغییرات ما در استفاده از جاده ، ما می تواند استفاده از آن برای ایجاد تغییرات کوچک به ما شبکه حمل و نقل است که می تواند مزایای عمده.”

پروفسور جیم اسمیت از دانشگاه پورتسموث شده است بخشی از آنچه ممکن است در نظر گرفته شود اولین anthropause مطالعه – طولانی-مدت رسیدگی به تغییرات در رها چشم انداز اطراف آسیب دیده نیروگاه هسته ای چرنوبیل.

“فقط چند سال پس از تخلیه از محرومیت منطقه Belarussian و اوکراین محققان دریافتند گونه ارتباط با انسان – مانند کبوتر و موش – ناپدید شد اما وحشی حیوانات – گراز وحشی و گوزن و گرگ – ضرب شد,” او گفت:.

“هنوز هم رها بیش از 30 سال بعد منطقه تبدیل شده است یاد مثال اتفاقی rewilding.”

“در بزرگ اقتصادی و انسانی هزینه Covid و چرنوبیل ما مجبور به فشار دکمه مکث در محیط زیست ما آسیب” پروفسور اسمیت ادامه داد.

“توقف برخی از این اثرات در مجموع سخت خواهد بود اما کمک خواهد کرد با آنچه که ما می توانند یاد بگیرند از این حوادث است.”

پروفسور Rutz و تیم خود را با اشاره در مقاله خود: “علمی دانش به دست آمده در طول این ویرانگر بحران خواهد شد اجازه می دهد تا ما را به توسعه استراتژی های نوآورانه برای به اشتراک گذاشتن فضا در این به طور فزاینده ای شلوغ سیاره با منافع برای هر دو حیات وحش و انسان است.”

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

دنبال ویکتوریا در توییتر

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de