WBC سنگین وزن قهرمان دئوتای وایلدر و lineal قهرمان تایسون خشم هر دو وزن در سنگین تر از آنها برای اولین جلسه خود را زمانی که آنها در زمان به مقیاس در جمعه شب وزن-ins در لاس وگاس.

خشم نوک مقیاس در عظیم 273 پوند با وایلدر در آینده در 231 خود سنگین ترین-همیشه قبل از مبارزه وزن جلوتر از خود را به شدت مورد پیش بینی مسابقه برگشت در MGM بزرگ باغ آرنا در شب شنبه.

شاید جای تعجب نیست که وایلدر فله تا کمی در تلاش برای اضافه کردن قدرت بیشتر و قدرت پیش از مسابقه برگشت با بلندتر خشم اما بریت وزن افزایش بود شاید بیشتر تعجب آور با “کولی پادشاه” در آینده 16.5 پوند سنگین تر از او برای اولین جلسه خود را در ماه دسامبر سال 2018 است.

همچنین در rt.com می استمناء و چوچوله بازبان و دهان بهبود عملکرد ورزشی? سکسولوگو مورد بحث تایسون خشم را آموزش رژیم’

خشم گفت که او خوشحال بود با وزن و گفت: “وزن این است که یک مشکل نیست 273 پوند خالص انگلیسی, گوشت گاو.

“این هیچ راز من به دنبال یک حذفی.”

وایلدر گفت که او اعتنا نمیکند با وزن دیفرانسیل به عنوان او آماده می شود تا چهره یک مرد 42 پوند سنگین تر از خود گفت: وزن اضافی او قرار داده خواهد شد و هیچ مانعی برای خود gameplan در مبارزه با شب.

“من همیشه به حال به مبارزه با بچه های بزرگتر از من است و وزن تنها رفتن به او را کم کردن سرعت” وایلدر گفت.

“وزن اضافی بر من میخوام سنگ با آن است.

“و من نگران وزن خود را. آنچه که من به او گفته بود ‘don’t blink,’,” او گفت:.

پس از تنه زدن بازی در قبل از مبارزه کنفرانس مطبوعاتی پیش از آن در هفته های ایالتی نوادا کمیسیون ورزشی ممنوع معمول چهره به چهره در وزن staredown اما جفت هنوز موفق به قفل چشم البته از طرف مقابل از این مرحله به عنوان جفت رد و بدل کلمات خود را قبل از برخورد در شب شنبه.

دفعه بعد آنها صورت خاموش از آن خواهد شد در حلقه در مبارزه با وایلدر WBC عنوان بر روی خط.

همچنین در rt.com “من قصد دارم به شکست خارج از f*****g چهره!’ تایسون خشم منازعه Conor McGregor ویسکی جلوتر از دئوتای وایلدر مبارزه (تصویری)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی