ویکی لیکس خواسته پاسخ به توییتر حساب کاربری قفل شده است و جلوتر از استرداد آسانژ شنیدن

ویکی لیکس editor-in-chief Kristinn Hrafnsson است که به دنبال پاسخ پس از ناشر رسمی تایید شد مرموزی قفل جلوتر از استرداد شنوایی برای بنیانگذار جولیان آسانژ که چهره زندگی در آمریکا زندان (یا بدتر).

Hrafnsson ادعا @ویکی لیکس در توییتر حساب کاربری قفل شده شده بود “مدت کوتاهی قبل از استرداد آسانژ شنوایی” و بدون هیچ دلیل روشنی در یک پست از حساب شخصی در روز دوشنبه. تاسف خوردن او شده است قادر بهرسیدن به یک انسان در توییتر” برای پاسخ Hrafnsson برچسب گذاشته شده توسط هر دو پلت فرم پشتیبانی فنی و مدیر عامل شرکت جک دورسی.

این @ویکی لیکس حساب ترین پست های اخیر تاریخ فوریه 9 و نگرانی از وخیم سابقه تعیین شده توسط extraditing یک ناشر برای محاکمه در جاسوسی اتهامات عنوان شده علیه. آسانژ در لندن شنوایی در انگلستان است که یک دادگاه دستور داده بود تقسیم به دو بخش تنظیم شده است برای شروع در هفته آینده در حالی که در نیمه دوم برنامه ریزی شده است. ناشر وکلا شکایت کرده اند که دسترسی به مشتری خود را در حال محدود و آسانژ تنها به تازگی نقل مکان کرد و از سلول انفرادی در Belmarsh زندان پس از زندانیان همکار خود را برگزار کردند. گزارشگر ویژه سازمان ملل در مورد شکنجه Nils sd times متهم کرده است که دولت بریتانیا از کمک به آسانژ را “شکنجه روانی” پس از بررسی فعال سال گذشته است.

آسانژ حامیان flocked به Hrafnsson پست به شمع در دورسی و توییتر خواستار دانم چرا آسانژ حقوق – به عنوان یک فرد در شورای اروپا محافظت لیست را به عنوان به خوبی به عنوان یک روزنامه نگار – نمی شد که محترم است.

چند تعجب که چرا هر کسی شگفت زده شد توییتر انجام شد دولت ایالات متحده مناقصه, اما, و نام برای مهاجرت به روشن تر سیستم عامل است.

ویکی لیکس حساب نیست اول همراه با آسانژ به طرز مرموزی منجمد – آسانژ را به حساب شخصی حذف شد, لغو و در نهایت به حالت تعلیق در آن باقی می ماند در حالی که او هنوز تحت محاصره در سفارت اکوادور در لندن است. وجود دارد به نظر می رسد به یک کمپین هماهنگ به حافظه-سوراخ بنیانگذار ویکی لیکس است که دنبال شده توسط دولت ایالات متحده برای بیش از یک دهه برای انتشار آن عمیق ترین تاریک ترین اسرار و کسی که چهره های بالقوه 175-سال حکم زندان اگر مسترد از انگلستان است. گزارش های رسانه ها در آزادی مطبوعات را آشکارا اجتناب از همه ذکر این زندانی ناشر در حالی که “آزادی رسانه ها” کنفرانس لندن در سال گذشته نیز اجتناب ذکر فیل در اتاق است.

همچنین در rt.com ‘وجدان-رایگان روزنامه نگاری حرفه ای بزرگ انتخاب’: نگهبان تمسخر بیش از شکست به ذکر است آسانژ در ‘آزادی مطبوعات’ مقاله

آسانژ متهم شده بود در مارس با 17 فقره جاسوسی مرتبط با اخذ و انتشار اطلاعات طبقه بندی شده به عنوان به خوبی به عنوان با توطئه برای ارتکاب کامپیوتر نفوذ ناشی از انتشار این اسناد تبدیل شده اند که به عنوان شناخته شده افغانستان و عراق جنگ سیاهههای مربوط. این دادگاه که در مورد او شنیده خواهد شد بدنام است برای آن 100 درصد اعتقاد نرخ امنیت ملی, موارد, معنی استرداد او تقریبا قطعا نتیجه در آسانژ صرف بقیه عمر خود را در زندان است. در ضمن ما دستگاه اطلاعاتی شده است سخت در محل کار اهریمنی آسانژ و ویکی لیکس اعلام کرد “افشای عمومی سازمان” خواهم آن را به عنوان یک تهدید برای ما به عنوان گروه های تروریستی و خصمانه دولت در آن دوسالانه ملی ضد استراتژی گزارش هفته گذشته منتشر شد.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی