همسر بین المللی اوکراین فوتبالیست Mykola Moroziuk می تواند با تهدید به زندان برای سوء استفاده از نمادهای دولت پس از او سنگ اوکراین سرود ملی در حالی که او با توجه به یک وکیل.

ایرینا Moroziuk مشترک بحث پست در فوریه 1, ارسال رسانه های اجتماعی خود را پیروان به دیوانگی.

بیشتر بخوانید: “من گوش به تماشای فوتبال نمی porn’: مسیحی فعال می خواهد به سو ‘به صورت $867 تریلیون’ بیش از J. Lo & شکیرا سوپر باول نشان می دهد

این تصویری است که گردش آنلاین نشان می دهد Moroziuk پوشیدن لباس تنگ اتصالات آبی بالا و پایین نشسته شلوار بلوند که او را در معرض زرد لباس زیر – آشکار یک طرح رنگ که همسان که از پرچم اوکراین.

این ورزش دیده می شود نگاه کردن به آینه و با افتخار آواز اوکراین سرود ملی.

اما Moroziuk لباس نامناسب تلقی می شد توسط بسیاری از کسانی که محکوم به او برای آواز خواندن سرود در حالی که فلاش, لباس زیر زنانه او.

با توجه به اوکراین وکیل یوری Yurchenko او حتی می تواند به سه سال زندان برای سوء استفاده از نمادهای دولت.

با توجه به ماده 338 از جنایی کد اوکراین سوء استفاده از نمادهای دولت با مجازات جریمه نقدی از 50 درآمد حداقل معاف از مالیات و یا بازداشت تا 6 ماه و یا بازداشت تا 3 سال,” Yurchenko به نقل از به نقل از اوکراین خروجی قهرمان.

تا کنون هیچ اتهام آورده شده است در برابر Moroziuk که مشهور است برای گریز از مرکز رسانه های اجتماعی پست که اغلب ویروسی نه تنها در اوکراین بلکه در سراسر جهان است.

Moroziuk شوهر Mykola یک مدافع برای ترکیه Super Lig تیم Çaykur Rizespor شده است و دربسته در محیط 13 بار توسط اوکراین تیم ملی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی