به همین دلیل وجود صندلی های خالی در مغلوب ساختن پیشی جستن تولسا تجمع ؟ Parscale سرزنش BLM معترضان اما Infinite ادعا می کنند آنها این کار را

جمعیت در جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تجمع در Tulsa, اوکلاهما شد و پایین تر از انتظار می رود با کمپین سرزنش اندازه در زندگی توجه به معترضان در حالی که Infinite کاربران می گویند که آنها کشیده شوخی.

براد Parscale رئیس مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد کمپین ساخته شده است تا انتظار برای این تجمع گفت: آنها تا به حال دریافت بیش از یک میلیون بلیط درخواست. هنگامی که روز شنبه رویداد نورد در اطراف این 19,000-صندلی ظرفیت تئاتر تنها شامل حدود 6000 افرادی که به دنبال دیدن رئیس جمهور صحبت می کنند. برنامه ریزی وقایع در فضای باز برای سرریز جمعیت بودند nixed با توجه به مقدار کم از مردم است.

Parscale سرزنش کرده حضور کم تعداد در تظاهرات و مسدود کردن ورودی به این رویداد است.

“رادیکال معترضان سوخت یک هفته از آخرالزمانی پوشش رسانه ای با دخالت realDonaldTrump حامیان در این تجمع است. آنها حتی مسدود شده و دسترسی به فلز جلوگیری مردم از ورود” او هنوز توییتی.

تصویری از این تجمع را نشان می دهد BLM معترضان تهدید و تهمت حامیان با خشونت پلیس و نیاز به آتش فلفل توپ در نقاط خاصی برای متفرق کردن جمعیت.

Parscale سیاسی مخالفان اما باید نظریه های مختلف در مورد دلیل تعداد کمی از مردم در تولسا.

کاربران رسانه های اجتماعی پلت فرم Infinite و طرفداران K-pop در توییتر فعال حامیان موسیقی پاپ کره ای — مصرف اعتبار برای پایین مشارکت گچی کردن اثر آن همه به یک شوخی در برابر تهمت و مبارزات انتخاباتی خود را.

همچنین در rt.com Tulsa پلیس حذف معترضان در “من نمی توانم نفس بکشم’ T-پیراهن از مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین تجمع برای خاطی

منجر به تجمع Infinite کاربران و طرفداران K-pop — که شناخته شده سیاسی trolling — ارسال شده ویدئوها از خود درخواست بلیط برای این رویداد اما پس از آن sarcastically گفت: آنها قادر نخواهد بود به آن را. برخی از فیلم های متصلب تا میلیون ها نفر از نمایش ها در حالی که دیگران به سرعت حذف شده و برای حفظ ‘شوخی’ تحت کاری ادامه داده اند از رئيس جمهور در مبارزات انتخاباتی.

“اکثر کسانی که آنها را ساخته آنها را حذف پس از اولین روز از آنجا که ما نمی خواهم تهمت کمپین برای گرفتن باد” YouTuber دانیل الیاس که در زمان ‘شوخی’ نیویورک تایمز گفت. “این بچه ها هوشمند هستند و آنها فکر همه چیز است.”

یا نه شوخی تحت تاثیر حضور, شماره تهمت منتقدان جشن گرفتند کاربران رسانه های اجتماعی آنها را به عنوان توزیع این رئیس جمهور دست دادن.

“در واقع شما فقط مسئولیت در Infinite که آب گرفتگی مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین w/ fake رزرو بلیط & فریب شما را به اعتقاد به یک میلیون نفر می خواست خود را سفید supremacist باز کردن میکروفن به اندازه کافی برای بسته عرصه در طول COVID,” Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز (D-نیویورک) توییتی به Parscale.

جشن توییتهایی چپ برخی از خاراندن سر خود را از جمله محافظه کار دانشمند استیون Crowder تحت فشار قرار دادند که در برابر Ocasio-کورتز با درخواست اگر او ترویج “انتخابات ” دخالت” از طریق نوجوانان از طریق چینی متعلق به پلت فرم رسانه های اجتماعی.

“…آیا شما فقط تایید انتخابات از دخالت زیر سن قانونی (به احتمال زیاد) خارجی غیر از رای دهندگان از طریق استفاده از یک برنامه/پلت فرم؟” او در توییتی به کنگره.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net